لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ارومیه

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ارومیه
3.7/5 - (9 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ارومیه را قرار داده‌ایم . ضمنا دربرخی از این مراکز ماساژ، آموزش ماساژ نیز داده خواهد شد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از سالن ها و مراکز ماساژ ارومیه را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ارومیه

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 كلنيك تخصصى ماساژ ماوى ويژه بانوان خيابان رودكى، خيابان خدادوست، روبروى CNG، پلاك 51
2 کلینیک ماساژ تایلندی 09144458439 خیابان راهنمایی
3 کلینیک تخصصی ماساژ relax 09146041401 خیابان حافظ 1، جنب استخر و سونای پرورش، کلینیک تخصصی ماساژ
4 کلینیک ماساژ ایرانیان 04433439828 خیابان استادان، روبه روی بانک شهر
5 کلینیک تخصصی ماساژ تایلندی 09144458439 خیابان راهنمایی ارومیه، خیابان راهنمایی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ارومیه برای شما سودمند واقع شده باشد.

انواع ماساژ و نحوه انجام ماساژ چگونه است؟

ماساژ انواع مختلفی دارد که هر کدام روی قسمت هایی از بدن یا شیوه هایی تأکید می کنند که بهبود دهنده هستند. در فرایند ماساژ، ماساژور یا ماساژدهنده فشارهایی را به عضله‌ها و مفصل‌های تن برای کاستن از درد و کاستن تنش وارد می‌کند. ماساژور کسی است که برای ماساژ دادن آموزش و دوره دیده است و مدرک معتبری در این زمینه نیز دارد.

پیشنهاد می‌شود  لیست آدرس باشگاه های فوتبال ارومیه را نیز مشاهده کنید.

قیمت سالن های ماساژ در ارومیه چقدر است؟

هزینه ها و قیمت های ماساژ در شهر ارومیه به عواملی مانند، تبحر و تجربه ماسور، مکان و امکانات مرکز ماساژ، مواد و روغن های مورد استفاده، مدت زمان ماساژ بستگی دارد. قیمت ماساژ معمولا از جلسه ای 100,000 تومان شروع میشود.

هر چند وقت یک بار ماساژ گرفتن مناسب است؟

این بستگی به نیازهای شخصی دارد. در اصل تا دو بار در هفته است. انواع مختلف ماساژ نیز بر فاصله بین هر ماساژ تاثیر می گذارد. در اصل، هر چه ماساژ قوی تر باشد، فاصله آن بیشتر می شود.

ماساژ باید مستقیم با پوست بدن تماس داشته باشد، اما اگر شما مایلید، در طول ماساژ بدنتان را با پارچه بپوشانید و موقع ماساژ هر قسمت‌ از بدنتان، همان قسمت را در اختیار ماساژور قرار دهید. ماساژور ترکیبی از موارد زیر را به‌کار می‌گیرد: ماساژ علاوه بر ابزارهای متفاوت و زیاد، فایده های زیادی نیز می‌تواند برای سلامت ما داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم یک بار امتحان بفرمایید.

ماساژ در همه جای دنیا جزء نرمش های آرام بخش به حساب می آید و همه کشورها در حال ارتقاء آن هستند و رفته رفته این نرمش در حال وارد شدن به چرخه سلامتی انسان است.

همچنین میتوانید لیست  آدرس باشگاه های بدنسازی ارومیه  را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر