لیست آدرس سالن ها و باشگاه های کشتی کیش

لیست آدرس سالن ها و باشگاه های کشتی کیش
4.6/5 - (5 امتیاز)

لیست آدرس سالن ها و باشگاه های کشتی کیش به همراه شماره تماس و مشخصات آنها را در جدول زیر برای علاقه مندان به کشتی و راحتی دسترسی شما قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های کشتی کیش را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس سالن ها و باشگاه های کشتی کیش

ردیف نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 باشگاه کشتی کیش 07644433505 کیش، مجموعه ورزشی المپیک
2 سالن کشتی غدیر کیش 07644424064 کیش، مجموعه ورزشی المپیک، سالن چندمنظوره، سالن غدیر

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس سالن ها و باشگاه های کشتی کیش برای شما سودمند واقع شده باشد.

سالن كشتی واقع در سالن چندمنظوره كيش شاهد مسابقات داخلی و همچنين اردوهای كشتی تيم ملی و تيم های ميهمان میباشد. تمرينات كشتی جوانان در اين سالن در روزهای فرد و نوجوانان در روزهای زوج زيرنظر مربيان مجرب انجام می‌پذيرد . علاقه مندان به کشتی می‌توانند پس از ثبت نام در اين رشته شروع به فعاليت نمايند.

پیشنهاد می‌شود لیست آدرس باشگاه های رزمی کیش را نیز مشاهده کنید.

سالن غدیر این مجموعه نیز که دارای 1800 متر مربع مساحت است، در رشته های رزمی، بوکس، کشتی و ورزش های زور خانه ای فعالیت دارد.

سبک‌های متنوعی از کشتی در کشورهای مختلف دنیا تمرین می‌شود. و هر کشور کشتی محلی خود را دارد. مثلا می‌توان به  گلیما در ایسلند، شوینگن در سوئیس، سومو و جوجیتسو در ژاپن و کشتی چوخه در ایران اشاره کرد. اما تقریبا تمام کشورهای دنیا دو سبک المپیکی کشتی یعنی کشتی فرنگی و کشتی آزاد را پذیرفته‌اند.

شما می‌توانید لیست آدرس سالن های ورزشی کیش را مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر