لیست آدرس سالن های ورزشی قزوین

لیست آدرس سالن های ورزشی قزوین
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
3.7/5 - (8 امتیاز)

لیست آدرس سالن های ورزشی قزوین و همچنین سالن های چند منظوره قزوین که دارای رشته های ورزشی فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال، بدمینتون، دو میدانی و ….می‌باشند، را در جدولی برای شما عزیزان ورزش دوست قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از سالن های ورزشی قزوین را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس سالن های ورزشی قزوین

 ردیف  نام سالن ورزشی شماره تماس آدرس توضیحات
1 سالن ورزشی شهید رجایی قزوین 02833349080 بلوار آیت الله خامنه ای سالن ورزشی
2 سالن ورزشی کوثر 09196628900
09199869353
خیابان حکم آباد، جنب کلانتری 11 مدرس فوتسال، والیبال

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس سالن های ورزشی قزوین برای شما سودمند واقع شده باشد.

سالن های ورزشی :

سالن های ورزشی در تمام نقاط شهر برای پر کردن اوقات فراغت و تفریح و ورزش استفاده می‌شوند این سالن‌ها اغلب برای استفاده یک رشته ورزشی خاص کاربرد دارند و در این بین سالن‌های چند منظوره نیز وجود دارند که برای استفاده رشته های مختلف ورزشی برای مثال فوتسال، بسکتبال، والیبال و … دیگر رشته ها استفاده می‌شوند.

اسپرت رزرو سعی بر این دارد تا با ارایه لیستی جامع از سالن های ورزشی تمام شهرهای ایران شما عزیزان ورزشکار و ورزش دوست را در جهت پیدا کردن و استفاده از این سالن ها راهنمایی کند. از اینکه با همراهی و حمایت موجب دلگرمی اسپرت رزرو برای فعالیت بیشتر و بهتر خواهید شد، از شما عزیزان سپاسگزاریم.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های فوتبال قزوین را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر