لیست آدرس باشگاه و زمین گلف کرج

لیست آدرس باشگاه و زمین گلف کرج
تبلیغات خرید عمده عطر بهین عطر
4/5 - (4 امتیاز)

لیست آدرس باشگاه و زمین گلف کرج  به همراه فدراسیون گلف را در این جدول قرار داده ایم. امید به آن می رود به لطف خداوند مفید مردم واقع شود.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌ها و زمین های گلف کرج را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه و زمین گلف کرج

ردیف نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 دهکده ورزشی چهار باغ 02644373531 اتوبان کرج-قزوین، پل کردان، چهارباغ، دهکده ورزشی چهارباغ

در داخل شهر کرج فعلا باشگاه تخصصی آموزش گلف وجود نداد، اما طبق گفته‌ی رئیس هیئت گلف استان البرز، قرار است در منطقه گلشهر کرج مجموعه گلفی توسط سرمایه گذار بخش خصوصی راه اندازی شود. ایشان همچنین گفتند که حداقل فضای پیش بینی شده برای راه اندازی مجموعه گلف در استان البرز حدود ۲ هزار و ۵۰۰ متر زمین است.

مجموعه ای که ما نام آن را در لیست بالا به عنوان باشگاه گلف کرج  آورده ایم، مجموعه ای است تفریحی و ورزشی که دارای سالن های تفریحی و ورزشی مختلفی است. همچنین این دهکده دارای زمین گلف با 9 چاله می‌باشد. دهکده ورزشی چهار باغ در استان البرز و اتوبان کرج- قزوین قرار دارد.

شما می‌توانید لیست لیست آدرس باشگاه و زمین گلف تهران را مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  1. محمدرضا مقدم گفت:

    با سلام و ادب
    لطفا توضیحات بیشتر در خصوص آغاز کلاس های گلف را بفرمایید