لیست آدرس باشگاه ها و زمین گلف اصفهان

لیست آدرس باشگاه ها و زمین گلف اصفهان
4.5/5 - (6 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه ها و زمین گلف اصفهان به همراه شماره تماس فدراسیون درج شده است. اگر به دنبال آدرس آموزش گلف و زمین گلف در اصفهان می باشید این جدول می‌تواند کمکتان کند.

لیست آدرس باشگاه ها و زمین گلف اصفهان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 هیات گلف اصفهان
03132205113
خیابان چهار باغ پایین، چهارراه تختی، مجموعه ورزشی تختی، هیات گلف استان اصفهان زمین گلف
 2 مجموعه ورزشی کوثر 09132127291  ملک شهر، مجموعه ورزشی کوثر زمین گلف

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های گلف اصفهان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم. امیدواریم برای همگان مفید واقع شود.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه‌ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

همچنین شما عزیزان می توانید لیست آدرس پیست های کارتینگ اصفهان را اینجا مشاهده فرمایید.

بازی گلف یک بازی در فضای باز است، در آیین نامه گلف آمده است این بازی پرتاب یک توپ از نقطه نخست به سوراخ هست با چند ضربه پیاپی که طبق قانون های ویژه و خاص صورت می‌پذیرد. خاستگاه این بازی در اسکاتلند است. و در ایران  اولین زمین بازی توسط انگلیسی ها و برای خودشان در مسجد سلیمان احداث شد که پس از خروج از ایران آنرا واگذار کردند. اولین زمین چمن گلف ایران در مشهد و در مجموعه ثامن احداث شد. قوانین گلف ویژه و خاص می‌باشد این بازی بین 4 تا 5 ساعت طول می‌کشد و تعداد چوب های زیادی دارد که بازیکن حین بازی آنها را توسط ساک مخصوص حمل میکند.

ارسال نظر