لیست آدرس باشگاه های گلف مشهد

لیست آدرس باشگاه های گلف مشهد
4.2/5 - (6 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های گلف مشهد  و زمین های گلف و فدراسیون را قرار داده ایم. امید به آن می رود به لطف خداوند مفید مردم واقع شود.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های گلف مشهد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های گلف مشهد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 کلوپ بهکاپ گیت گلف الفنت 05138439250
09154286369
 هتل همای(1) احمدآباد

همچنین در پارک ملت مشهد، زمینی کوچک جهت مینی گلف طراحی شده است که گاهی اوقات در آن مسابقاتی هم برگزار می گردد. اگر علاقه مند به ورزش مینی گلف در مشهد هستید، می توانید از زمین بازی مینی گلف پارک ملت مشهد نیز استفاده کنید.

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم. امیدواریم برای همگان مفید واقع شود.

این ورزش گران و پر هزینه نیازمند زمینی بزرگ می‌باشد که پوشیده از چمن باشد. بازی گلف برای نخستین بار در اسکاتلند انجام شد و خاستگاه این بازی آنجا معرفی شده است . گلف از آن دسته ورزش هاست که در فضای باز و آزاد بازی می شود . این بازی تا 7 ساعت هم به طول انجامیده و ورزشکاران در بازی به وسیله ساک چرخ داری که با خود حمل می کنند و چوب هایی که در آن قرار دارد به توپ گلف ضربه زده تا از قسمت شروع بازی تا مرحله نهایی که رساندن توپ به سوراخ تعبیه شده در قسمت انتهایی زمین می باشد و با پرچمی نشان داده می‌شود، برسانند. قدیمی ترین زمین گلف جهان در شهر سنت اندروز در اسکاتلند قرار دارد.

شما می‌توانید  آدرس باشگاه های پینگ پنگ مشهد  را در اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

ارسال نظر