لیست آدرس باشگاه های پینت بال گرگان

لیست آدرس باشگاه های پینت بال گرگان
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.6/5 - (5 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های پینت بال گرگان به همراه شماره تماس و آدرس فدراسیون و سالن های پینت بال آورده شده است. در این لیست باشگاه هایی که امکان  آموزش و مسابقات پینت بال گرگان را دارند درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های پینت بال گرگان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال گرگان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت
 1 باشگاه پینت بال هیرکانیا 09213318474 روبروی یاس یکم پینت بال

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید
اسپرت رزرو در تلاش است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای شما عزیزان جمع آوری کند.

امیدواریم لیست باشگاه های پینت بال گرگان برای شما سودمند واقع شده باشد.

در حدود پانزده سال است که پینت بال به طور رسمی بازی میشود و 5 سال است که به کمیته بین المللی المپیک معرفی شده است تا در بازی های المپیک به عنوان ورزشی جدید وارد گردد فرم جدید پینت بال در حال بررسی درکمیته بین المللی المپیک تحت نام x-ball می باشد. از پینت بال به عنوان شطرنج زنده در جهان نام برده می شود. در ایران نیز از سال 1380 در زمین ورزشی ماتریکس در مجموعه ورزشی انقلاب پینت بال تا به امروز دنبال شده و علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. این ورزش نیاز به تفنگ یا همان مارکر مخصوص ورزش پینت بال، گلوله های ژلاتینی و یک ماسک برای حفاظت صورت بازیکنان دارد که تمام صورت آن ها را در مقابل برخورد گلوله ها محافظت می کند.

شما می توانید لیست آدرس پارک های آبی گرگان را در اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و کمک رسانی بیشتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید که با تیم اسپرت رزرو، جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر