آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد

آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد
356 بازدید
(1) 4٫00
Loading...

ما به دنبال آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد  و فدراسیون پینت بال بودیم که متوجه شدیم در شهرکرد، اولین و تنها مرکز پینت بال، همین باشگاهی است که در جدول ثبت کرده‌ایم. آن را تقدیمتان کردیم و امیدواریم به زودی شاهد باشگاه‌های بیشتری در شهرکرد باشیم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های پینت بال شهرکرد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 پینت بال هیراد شهرکرد

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

ورزش هیجان انگیز و سرگرم کننده پینت بال که نوعی بازی نیز محسوب می‌شود، طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. پینت بال ورزشی گروهی است که در آن می توان گروه های خانوادگی و دوستانه برای این ورزش تفریحی تشکیل داد.

پینت بال از آن دسته از ورزش ها میباشد که بین جوانان علاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده این رشته ورزشی بیشتر در جهت سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت کاربرد دارد ولیکن در رده های حرفه ای و برگزاری مسابقات حرفه ای پینت بال نیز برگزار خواهد شد .
وجود باشگاه های پینت بال در شهرکرد و هر شهر دیگری می‌تواند به افزایش نشاط و سلامت روانی و جسمی دوستداران این ورزش در آن شهر کمک کند.

همچنین می توانید آدرس باشگاه های بدنسازی شهرکرد را در اسپرت رزرو ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در لیست آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر