آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد

آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد
3.5/5 - (4 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد به همراه شماره تماس و آدرس  فدراسیون و سالن های پینت بال آورده شده است. در این لیست باشگاه هایی که امکان  آموزش و مسابقات پینت بال شهرکرد را دارند درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های پینت بال شهرکرد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 باشگاه پینت بال هیراد شهرکرد 09135104146 خیابان اقبال، جنب انبار شهرداری

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

ورزش هیجان انگیز و سرگرم کننده پینت بال که نوعی بازی نیز محسوب می‌شود، طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. پینت بال ورزشی گروهی است که در آن می توان گروه های خانوادگی و دوستانه برای این ورزش تفریحی تشکیل داد.

پینت بال از آن دسته از ورزش ها میباشد که بین جوانان علاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده این رشته ورزشی بیشتر در جهت سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت کاربرد دارد ولیکن در رده های حرفه ای و برگزاری مسابقات حرفه ای پینت بال نیز برگزار خواهد شد .
وجود باشگاه های پینت بال در شهرکرد و هر شهر دیگری می‌تواند به افزایش نشاط و سلامت روانی و جسمی دوستداران این ورزش در آن شهر کمک کند.

همچنین می توانید آدرس باشگاه های بدنسازی شهرکرد را در اسپرت رزرو ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در لیست آدرس باشگاه های پینت بال شهرکرد پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر