لیست آدرس باشگاه های پینت بال شاهرود

لیست آدرس باشگاه های پینت بال شاهرود
4/5 - (2 امتیاز)

در جدول زیر، لیست آدرس باشگاه های پینت بال شاهرود به همراه شماره تماس فدراسیون پینت بال و زمین های پینت بال را برای علاقه مندان به پینت بال در شهرستان شاهرود قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های پینت بال شاهرود را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال شاهرود

 #  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 پینت بال داتیس 09191315025 پارک جنگلی سوکان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های پینت بال شاهرود برای شما سودمند واقع شده باشد.

تاریخچه پینت بال :

پینت بال برای اولین بار در صحبت های دوستانه چارلز گارین و هایل نویل متولد شد. در سال ۱۹۸۱ یکی از دوستان مشترک این دو نفر که از ایده اولیه این افراد آگاهی داشت در یک کاتالوگ ابزار کشاورزی به نوعی وسیله پرتاب کننده توپهای ژلاتینی پر از رنگ برخورد نمود. این وسیله که پیستول (Nel-Spot ۰۷) نام داشت و کاملاً شبیه یک اسلحه کمری بوده با استفاده از انرژی گاز Co۲ متراکم در یک کپسول کوچک، توپ هایی از جنس ژلاتین را که پر از رنگ مایع بود را به فاصله ای صد متری پرتاب می‌نمود. کشاورزان و دامداران از این وسیله جهت علامت گذاری درختانی که باید هرس می‌شد و دام ها از فاصله دور استفاده می‌کردند.

شما عزیزان می توانید لیست آدرس باشگاه های پینت بال گرگان را در مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر