لیست آدرس باشگاه های پینت بال سنندج

لیست آدرس باشگاه های پینت بال سنندج
تبلیغات خرید عمده عطر بهین عطر
4.4/5 - (10 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های پینت بال سنندج به همراه شماره تماس و آدرس  فدراسیون و سالن های پینت بال آورده شده است. در این لیست باشگاه هایی که امکان  آموزش و مسابقات پینت بال سنندج را دارند درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های پینت بال سنندج را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال سنندج

#  نام باشگاه پینت بال شماره تماس آدرس باشگاه
 1 باشگاه پینت بال سنندج 09012966750 شهرک سعدی،باغ تیمن

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

ورزش هیجان انگیز و سرگرم کننده پینت بال که نوعی بازی نیز محسوب می‌شود، طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. پینت بال ورزشی گروهی است که در آن می توان گروه های خانوادگی و دوستانه برای این ورزش تفریحی تشکیل داد.

پینت بال از آن دسته از ورزش ها میباشد که بین جوانان علاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده این رشته ورزشی بیشتر در جهت سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت کاربرد دارد ولیکن در رده های حرفه ای و برگزاری مسابقات حرفه ای پینت بال نیز برگزار خواهد شد .

وجود باشگاه های پینت بال در سننندج و هر شهر دیگری می‌تواند به افزایش نشاط و سلامت روانی و جسمی دوستداران این ورزش در آن شهر کمک کند.

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های بولینگ سنندج را در اسپرت رزرو ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در لیست آدرس باشگاه های پینت بال سنندج پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر