لیست آدرس باشگاه های پینت بال زنجان

لیست آدرس باشگاه های پینت بال زنجان
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.2/5 - (5 امتیاز)

در جدول زیر لیست آدرس باشگاه های پینت بال زنجان را قرار داده ایم. باشگاه های تفریحی پینت بال در زنجان با رعایت استانداردهای جهانی، یک روز شاد و پرهیجان را برای ساکنان و گردشگران این شهر فراهم کرده اند.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های پینت بال زنجان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال زنجان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 باشگاه پینت بال انقلاب 09193465768 مجموعه ورزشی انقلاب، جنب دادگستری
2 باشگاه پینت بال طلائیه 09035455138 خیابان بعثت، روبروی پارک اندیشه، مجموعه ورزشی بعثت، باشگاه طلائیه

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

امروزه بازی مهیج و سرگرم کننده پینت بال، طرفداران بسیاری در سراسر دنیا پیدا کرده است. پینت بال ورزشی گروهی می‌باشد که می‌توان گروه های خانوادگی و دوستانه برای این ورزش تفریحی تشکیل داد.
هیجان و استرس های لذتبخش این بازی، باعث شده است که مورد توجه و استقبال جوانان زیادی قرار گرفته و آن را تبدیل به یک ورزش مفرح در بین علاقمندانش کرده است.

پینت بال از ورزش های محبوب بین جوانان محسوب می شود و یکی از ورزش های پر انرژی و پر از هیجان است این رشته ورزشی در ابتدا از یک ایده بین دو دوست کشاورز شکل گرفت و سپس به صورت یک بازی درآمد. و نخستین بار بین 12 نفر دوست این بازی برگزار شد. و در نهایت یک کشاورز که در طول مدت بازی هیچ کس او را ندید و هیچ تیری شلیک نکرد موفق شد تا پرچم حریف را از آن خود کند و پیروز بازی شود.

همچنین می توانید باشگاه های تیراندازی زنجان را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر