لیست آدرس باشگاه های پینت بال رشت

لیست آدرس باشگاه های پینت بال رشت
4.5/5 - (8 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های پینت بال رشت به همراه شماره تماس و آدرس  فدراسیون و سالن های پینت بال آورده شده است. در این جدول لیست باشگاه هایی که امکان آموزش و مسابقات پینت بال رشت را دارند، درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های پینت بال رشت را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال رشت

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 باشگاه پینت بال جنگلی سراوان 09111361427 کیلومتر 12 جاده رشت-قزوین، مجموعه فاز 2، پارک جنگلی سراوان
2 باشگاه پینت بال پیکار رشت 09378246651 جاده رشت به انزلی، انتهای کمربندی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

اسپرت رزرو در تلاش است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای شما عزیزان جمع آوری کند.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های پینت بال رشت برای شما سودمند واقع شده باشد.

قیمت باشگاه های پینت بال رشت به چه صورت است؟

قیمت و هزینه بازی پینت بال در رشت بر اساس فاکتورهایی مانند مکان، تجهیزات، تعداد افراد شرکت کننده و وسعت زمین بازی متفاوت است.

آیا پینت بال بازی پرخطر و پر آسیب محسوب می شود؟

پینت بال یک بازی ایمن و کم خطر است و معمولا آسیب دیدگی های این بازی بیشتر از برخورد بازیکنان با زمین است تا اینکه توپ پینت بال برخورد کند. البته برداشتن و یا نزدن محافظ صورت قطعا آسیب های بزرگی با خود به همراه دارد.

هر ساله در گوشه و کنار جهان مسابقات رسمی و غیر رسمی پینت بال برگزار می شود این بازی و ورزش مهیج به المپیک معرفی شده تا تیم ها بتوانند در آن حضور یابند. به طور رسمی تیم های سه، پنج، هفت و یا پانزده نفره در بازی پینت بال شرکت میکنند.

این ورزش برای اولین بار از صحبت های دوستانه چند تن شکل گرفت. به همین ترتیب اولین بازی پینت بال در سال 1981 انجام شد که برنده آن یک کشاورز بود.

در ایران لیگ حرفه ای پینت بال وجود دارد و تیم پینت بال ایران توانسته با حمایت فدراسیون در چهار دوره قهرمان آسیا شود. و در مسابقات بین قاره ای در فرانسه توانسته مقام پنجم را کسب کند.

دوستان عزیز می توانید لیست آدرس پارک های آبی رشت  را در اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر