لیست آدرس باشگاه های پینت بال اهواز

لیست آدرس باشگاه های پینت بال اهواز
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.2/5 - (5 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های پینت بال اهواز را به همراه شماره تماس فدراسیون پینت بال و سایر جزئیات آن برای شما عزیزان شهر اهواز قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های پینت بال اهواز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال اهواز

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 باشگاه پینت بال سورنا اهواز بلوار توحید، خیابان زاویه، مجتمع تفریحی ورزشی فجر
2 باشگاه پینت بال ریونجر 09167402252 ملی راه، خیابان زاویه، مجتمع فرهنگی تفریحی فجر، باشگاه پینت بال ریونجر
3 باشگاه پینت بال آرنا 09120287011 کیانپارس،کنارگذر مدرس

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

اسپرت رزرو در تلاش است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای شما عزیزان جمع آوری کند. امیدواریم برای همگان مفید واقع شود.

پیشنهاد می‌شود لیست آدرس باشگاه های بیلیارد اهواز را نیز مشاهده نمایید.

قیمت بازی پینت بال در اهواز چقدر است؟

قیمت و هزینه بازی پینت بال در اهواز بر اساس فاکتورهایی مانند مکان، تجهیزات، تعداد افراد شرکت کنندگان و وسعت زمین بازی متفاوت است.

برای رفتن به پینت بال چه لباسی باید بپوشیم؟

هر لباسی که رنگ تیره داشته باشد خوب است. لباس‌های نظامی مناسب هستند. از شلوار جین‌های قدیمی استفاده کنید. لباس‌های نازک نپوشید. لباس‌های گشاد بهتر هستند و جلوی درد را می‌گیرند. نیازی به پوشیدن لباس‌های شیک ندارید شما به میدان جنگ می‌روید!

پینت بال در تیم های پنج و هفت نفره بازی می شود و برای اولین بار از صحبت های دوستانه چند تن این بازی شکل گرفت و اولین بازی در 1981 انجام شد که برنده آن یک کشاورز بود. به طور رسمی تیم های سه، پنج، هفت و یا پانزده نفره در بازی پینت بال شرکت می‌کنند. در ایران لیگ حرفه ای پینت بال وجود دارد و تیم پینت بال ایران توانسته با حمایت فدراسیون در چهار دوره قهرمان آسیا شود. و در مسابقات بین قاره ای در فرانسه توانسته مقام پنجم را کسب کند.

شما می توانید آدرس باشگاه های کوهنوردی اهواز را در اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، جهت کمک برای بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و کمک رسانی بیشتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید که با اسپرت رزرو، جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر