لیست آدرس باشگاه های پینت بال اسلامشهر

لیست آدرس باشگاه های پینت بال اسلامشهر
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
5/5 - (2 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های پینت بال اسلامشهر را قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های پینت بال اسلامشهر را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال اسلامشهر

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 باشگاه پينت بال شايراد 02144133462 مجموعه ورزشی ازادی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

پینت بال

پینت‌بال در سال‌های 1980 میلادی، به‌صورت یک ورزش در دنیا معرفی شد و افراد بسیاری به‌عنوان ورزش حرفه‌ا‌‌ی آن را دنبال می‌کردند و عالقه‌مندان، تیم‌ها، لیگ‌ها و تورنمنت‌های بزرگی را به راه انداختند. قطعا تا رسیدن به شهرت ورز‌ش‌های قدیمی مثل قوتبال و والیبال و … راهی طولانی در پیش دارد. همانند ورزش‌هایی چون تنیس، فوتبال و … توپ، محور اصلی بازی است، اما برخلاف دیگر ورزش ها درهربازی هزاران توپ رنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان‌طور که از اسم آن پیداست این توپ‌ها، گلوله‌هایی حاوی رنگ می‌باشند که از اسلحه یا مارکر پینت‌بال با سرعت بالا پرتاب می‌شوند.

نیروی محرکه در مارکرها هوای فشرده می‌باشد که می‌تواند به شکل CO2 ،N2 یا هوای معمولی در سیلندرهایی که به مارکر متصل می‌شوند، ذخیره گردد. برای ایمن بودن بازی، قدرت و سرعت مارکرها به دقت تنظیم می‌شود. پینت‌بال به دلیل ماهیت هیجانی و تیمی که دارد جزء یکی از محبوب‌ترین ورزش‌ها شناخته می‌شود که کمتر کسی پس از تجربه آن ناراضی از زمین بیرون می‌آید.

این مطلب را نیز در اسپرت رزرو ببینید: لیست آدرس باشگاه های رزمی اسلامشهر

با اینکه این ورزش دردهه 1980 میلادی گسترش پیدا کرد، هنوز ورزشی جدید به حساب می‌آید. پینت‌بال را می‌توان درفارسی در قیاس با تیراندازی، رنگ‌اندازی نامید. پینت‌بال به‌طور کلی ورزشی گروهی است که دو گروه از بازیکنان با گلوله‌های شکننده رنگی که از مارکر(تفنگ پینت‌بال) یا نشانه‌گزار شلیک می‌شوند، سعی درحذف یکدیگر می‌نمایند. در30 سال گذشته پینت‌بال با دنیای هیجانش به دیگر ورزش‌های هیجانی (extreme) مثل اسکیت‌بورد، اسکی روی آب، اسنوبرد و… پیوسته و راهش را به مطبوعات باز کرده است. چه کسی فکر می‌کرد که بازی بقا درطبیعت راهش را به استادیوم‌های بزرگ باز کند و فعالیت هفتگی بسیاری از مردم در همه جای دنیا شود؟

ارسال نظر