لیست آدرس باشگاه های پینت بال اردبیل

لیست آدرس باشگاه های پینت بال اردبیل
تبلیغات خرید عمده عطر بهین عطر
3.9/5 - (9 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های پینت بال اردبیل به همراه شماره تماس و آدرس  فدراسیون و سالن های پینت بال آورده شده است. در این لیست باشگاه هایی که امکان  آموزش و مسابقات پینت بال اردبیل را دارند درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های پینت بال اردبیل را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال اردبیل

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 باشگاه پینت بال تیرگان 09148803441 شهرک زرناس، باشگاه پینت بال تیرگان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید، جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

همچنین می توانید آدرس باشگاه های تیراندازی اردبیل را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

محبوبیت پینت بال :

ورزش پینت بال امروزه بین جوانان علاقه مندان زیادی پیدا کرده و از آنجا که یک بازی دسته جمعی است گروه های زیادی از جوانان را به سمت خودش کشانده است.

این ورزش در ابتدا از صحبت های چند دوست و ایده ای که برای بازی داشتن نشات گرفت و بعد از برخورد با یک کاتالوگ کشاورزی که دستگاه های پرتاب کنده رنگ داشت این ایده قوت گرفت و تبدیل به پینت بال امروزی شد.

پینت بال یا شطرنج زنده (نام دیگری که برای این ورزش انتخاب شده است) بازی و ورزشی پرهیجان و استراتژیک است که به صورت گروهی انجام می شود.این ورزش با سلاح های سرد بی خطر که گلوله های آن توپ های ژله ای است با استراتژی های متنوع و مراحل مختلف شکل می گیرد.
هیجان و استرس های لذتبخش این بازی، باعث شده است که مورد توجه و استقبال جوانان زیادی قرار گرفته و آن را تبدیل به یک ورزش مفرح در بین علاقمندانش کرده است.

ارسال نظر