لیست آدرس باشگاه های پینت بال آمل

لیست آدرس باشگاه های پینت بال آمل
3.5/5 - (6 امتیاز)

در لیست آدرس باشگاه های پینت بال آمل و فدراسیون پینت بال تنها باشگاهی را که در منابع مختلف جستجو کردیم و یافتیم، برای شما عزیزان و علاقمندان به این رشته درج کردیم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های پینت بال آمل را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال آمل

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 باشگاه پینت بال آمل کمربندی هراز به هزار سنگر، روبروی اکبر جوجه، نبش تالار مهرگان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

پینت بال از آن دسته از ورزش ها میباشد که بین جوانان علاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده این رشته ورزشی بیشتر در جهت سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت کاربرد دارد ولیکن در رده های حرفه ای و برگزاری مسابقات حرفه ای پینت بال نیز برگزار خواهد شد .

ورزش هیجان انگیز و سرگرم کننده پینت بال که نوعی بازی نیز محسوب می‌شود، طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. پینت بال ورزشی گروهی است که در آن می توان گروه های خانوادگی و دوستانه برای این ورزش تفریحی تشکیل داد.
وجود باشگاه های پینت بال در آمل و هر شهر دیگری می‌تواند به افزایش نشاط و سلامت روانی و جسمی دوستداران این ورزش در آن شهر کمک کند.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی آمل را در اسپرت رزرو ببینید.

ارسال نظر