لیست آدرس باشگاه های نینجا مشهد

آدرس باشگاه های نینجا مشهد
2 دیدگاه
4,617 بازدید
(6) 3٫67
Loading...

اسپرت رزرو به معرفی آدرس باشگاه های نینجا مشهد می پردازد که در اینجا لیست باشگاه های نینجا مشهد همراه با شماره تماس و تخفیف درج شده است.

لیست آدرس باشگاه های نینجا مشهد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 شاهین 09158089450 نبش معلم 24 باشگاه شاهین
 2 ققنوس 09365639141 وکیل آباد/ بین وکیل آباد 26 و 28 (پل هفت تیر)
 3 بلوار کلاهدوز/ انتهای کلاهدوز37/ باشگاه مجد
 4 مقاومت 09158104816 بلوار وکیل آباد ابتدای بلوار برونسی سالن مقاومت
 5 بین آبکوه 13و15 باشگاه توحید

همچنین شما عزیزان میتوانید لیست آدرس باشگاه های کاراته مشهد  و آدرس باشگاه های تیراندازی مشهد را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

روایت‌های مختلفی در مورد منشأ و چگونگی تکامل نین جوتسو و پیدایش نینجا مطرح شده‌است. در افسانه‌های ژاپنی آمده که نینجاها از نسل هیولایی هستند که نیمی انسان و نیمی کلاغ بود. بر اساس بیشتر منابع تاریخی نینجاها به تدریج خود را به عنوان نیروی مخالف همتایان طبقه بالاتر خود یعنی سامورایی‌ها در ژاپن فئودال مطرح کردند و تکامل این هنر رزمی بین قرن ششم تا نهم میلادی در ژاپن اتفاق افتاد.

نینجا یا نینجوتسو هنر رزمی مربوط به کشور ژاپن بوده که معنای لغوی آن ” حرکت پنهانی” است. یکی از برجسته ترین چیزهایی که نینجوتسو دارد این می باشد که بدن و جسم را پایگاه فکر و اندیشه می داند به آموزش کالبد آدم می پردازد تا به کمک آن روح خود را پرورش دهید. رعایت اصول اصلی تکنیک ها نیازمند سرعت، تعادل، تمرکز، قدرت و تنظیم زمان تنفس می باشد و بدین این نکات بدون ارزش است.

جالب است بدانید که بزرگترین تجمعی که تاکنون نینجاها تشکیل داده اند در سال 1581 روی داد. در آن دوران، “نودونگا” که قوی ترین رهبر نینجاها بود ارتشی با 40 هزار نفر را در برابر حدود 4 هزار نینجا رهبری کرد. در این نبرد تعداد کمی از نینجاها توانستند که جان سالم به جای بیاورند. پس از این موفقیت نینجا ها توانستند با سازمان منسجمی که ایجاد کرده بودند قدرت پلیسی مطلق را در اردو و دیگر شهرهای ژاپن در دست داشته باشند.

برچسب‌ها:
  1. z.af گفت:

    باشگاه نینجوتسو بانوان تو مشهد داریم؟؟

  2. Asak گفت:

    صلام داخل منطقه سیدی مشهد باشگاه نینجوتسو برای بانوان هست ؟؟ممنون میشم لطفا راهنماییم کنید

ارسال نظر