لیست آدرس باشگاه های فوتبال شهرکرد

لیست آدرس باشگاه های فوتبال شهرکرد
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
3/5 - (4 امتیاز)

لیست آدرس باشگاه های فوتبال شهرکرد ، کلاس فوتبال و مدرسه های فوتبال را برای آموزش فوتبال در جدول زیر قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های فوتبال شهرکرد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های فوتبال شهرکرد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 کلاس فوتبال اتحاد شهرکرد 09132858464 شهرکرد، استادیوم تختی
 2 مدرسه فوتبال سپاهان شهرکرد 09139772363 شهر سامان، مجموعه ورزشی انقلاب سامان
 3 مدرسه فوتبال بنیاد پارسیان 03822421189 فرخشهر، بلوار ولیعصر، چمن مجموعه ورزشی آزادی
 4 کلاس فوتبال سپاهان شهرکرد 09137214380 شهرکرد، استادیوم تختی
 5 باشگاه فوتبال ایرانجوان شهرکرد 09132801502 خیابان سعدی غربی، مابین سه راه سینما و چهارراه فصیحی، کوچه 56، دفتر فنی کاما
 6 هیأت فوتبال شهرستان شهرکرد 09373879721 مجموعه ورزشی تختی، روبروی پارک تهلیجان
 7
مدرسه فوتبال صنایع شهرکرد
09131852688 بلوار فارابی، پشت اداره گاز، مجموعه ورزشی آموزش و پرورش

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

تاریخچه رشته فوتبال چیست؟

فوتبال، محبوب‌ترین ورزش تیمی در سراسر جهان که با دو تیم یازده نفره و یک توپ فوتبال بر روی چمن طبیعی یا مصنوعی با هدف گل زدن انجام می‌گیرد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید قدمت فوتبال به چندین سده پیش از میلاد و به چین باستان باز می‌گردد و به مرور در اروپا و کشور های یونان و روم نیز رواج پیدا کرده است. فوتبال در کشورهایی که آغازگر این ورزش بودند به نام های مختلفی رواج داشت، در چین «تسوچو»، در ژاپن «کمری»، در یونان و روم «هارپاستوم» و سپس برای نخستین بار توسط بریتانیا به نام فوتبال نامگذاری شد.

ورزش فوتبال از آن دسته از ورزش‌هاست که در سراسر جهان از دیرباز علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده و خواهد کرد. خاستگاه این ورزش به طور دقیق مشخص نیست برخی چین را اولین محل برای ابداع این بازی می‌دانند یعضی ها انگلیس و بسیاری نیز مصر باستان را … هرچند که امروزه دیگر اهمیت اینکه این ورزش از کجاآمده کمرنگ شده و از بین رفته و علاقه مندان این رشته ورزشی مهیج و پر انرژی روز به روز بیشتر می‌شوند.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های بیلیارد شهرکرد را در اسپرت رزرو ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  1. محمد گفت:

    فوتبال شهرکرد بدرد نمیخوره هیچ تیمی فقط پول پرستن اگه برید اصفهانا ببینید فوتبالش چجوری چاردست و پا میرید اونجا شهرکرد تیم نداره اونجا ذوب آهن و سپاهانا داره…

  2. محمد گفت:

    سلام منم هم استانی شماهم خدارو خوش نمیاد برادران من محمد نجفیم 14سالمه حدود 8سال دارم فوتبال بازی میکنم اما چی شد سرعت از چیتا هم بیشتر اما چه فایده شما برادران عزیز که کاری برامون نمیکنین میخام اینده ی کشورد عوض کنم و همین طور استانمون اما شما خیلی بدین حاضرم برا فوتبال بی دست پا بازی کنم ????ترو خدا بی محلی نکنین باشه برادران من ??

  3. محمدرضا خان گفت:

    ثبت نام کنید