لیست آدرس باشگاه های فوتبال شاهرود

لیست آدرس باشگاه های فوتبال شاهرود
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4/5 - (4 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های فوتبال شاهرود را به همراه شماره تماس هیأت فوتبال و کلاس های فوتبال شاهرود و مدرسه های فوتبال شاهرود جزئیات آن جهت آموزش، یادگیری و محک زدن استعداد خود و فرزندانتان در فوتبال قرار داده ایم.

لیست آدرس باشگاه های فوتبال شاهرود

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 هیأت فوتبال شاهرود 09198559547 فردوسی، خیابان آبشار، خیابان شهید صدوقی، خیابان شهید دستغیب، کوچه نوزدهم
2 مدرسه فوتبال پدیده 09127739940 خیابان تهران، بعد از چهارراه نادر به سمت فلکه جنب بانک سپه
3 باشگاه فوتبال سفیر فردوسی، خیابان آبشار، خیابان شهید صدوقی، خیابان شهید دستغیب، کوچه نوزدهم
4 مدرسه فوتبال فجر مقاومت 09387715496 فردوسی، خیابان آبشار، خیابان شهید صدوقی، خیابان شهید دستغیب، کوچه نوزدهم
5 باشگاه آینده سازان 09123738246 شهرک انقلاب، زمین چمن مالک اشتر
6 باشگاه ورزشی آراد 09126730789 شهرک ولیعصر، مجموعه ورزشی هلال احمر

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های فوتبال شاهرود را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های فوتبال شاهرود برای شما سودمند واقع شده باشد.

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

فوتبال و نام شناسی آن :

ورزش‌های شبیه به فوتبال در کشورهایی که آغازگر فوتبال بودند، نام‌های مختلف داشت. این بازی‌ها در چین «تسو چو»، در ژاپن «کِمَری» و در یونان و امپراتوری روم «هارپاستوم» نامیده می‌شدند. اصطلاح فوتبال را برای نخستین‌بار مردم بریتانیا ابداع‌کردند. ریشهٔ واژهٔ فوتبال به اواخر سال ۱۸۰۰ میلادی و از هنگامی که این ورزش در مدارس انگلستان راه‌اندازی‌شد، بازمی‌گردد. مقررات این رشته ورزشی نخستین بار در سال ۱۸۶۳ در اتحادیه فوتبال انگلستان تنظیم شد و نام «اتحادیه فوتبال» هم برای تمایز این بازی از انواع دیگر فوتبال (به ویژه راگبی فوتبال) انتخاب شد.

همچنین شما عزیزان می‌توانید لیست آدرس سالن های ورزشی سمنان را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

«اتحادیه فوتبال» همچنان نام رسمی این رشته ورزشی است و سازمان‌های اصلی اداره‌کننده ورزش فوتبال مثل فیفا و یوفا از این نام در عنوان خود استفاده کرده‌اند. واژه ساکر نیز در دهه ۱۸۸۰ در انگلستان ابداع شد. امروزه در ایالات متحده آمریکا این رشته را بیشتر ساکر می‌نامند. در بریتانیا این ورزش در رده‌های سنی بزرگسالان، تا مدتی با نام ساکر شناخته می‌شد. پس از مدتی، در ردهٔ سنی ۱۸ سال برای نخستین‌بار فوتبال نامیده‌شد و این اصطلاح به تدریج بر واژه ساکر تسلط پیدا کرد و در پایان به فوتبال تغییر نام یافت. این ورزش در مناطقی از جمله فرانسه، اسپانیا و آمریکای لاتین با اصطلاح فوتبال نامیده می‌شود. آلمانی‌ها با اندکی تنوع آن را فوسبال می‌نامند.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر