لیست آدرس باشگاه های شمشیربازی کرج

آدرس باشگاه های شمشیربازی کرج
41 بازدید
0
Loading...

در این جدول لیست آدرس باشگاه های شمشیربازی کرج و سالن های شمشیر بازی به همراه آدرس و شماره تماس هیئت شمشیربازی کرج را قرار داده ایم.
امیدواریم اطلاعات درج شده برای شما عزیزان مفید واقع شود.

لیست آدرس باشگاه های شمشیربازی کرج

ردیف نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
1 برگزاری کلاسهای آموزشی هیئت شمشیربازی کرج 0266803030 کرج ,بین میدان امام حسین (ع) و چهار راه مصباح, مجموعه ورزشی شهید کیانپور, سالن اختصاصی شمشیر بازی
2 خانه شمشیربازی کرج کرج، بلوار باغستان، داخل مجموعه ورزشی انقلاب، سالن اختصاصی شمشیربازی

با اینکه استان البرز دارای پتانسیل بالایی در زمینه شمشیربازی می‌باشد و تا حالا قهرمانان زیادی در این رشته معرفی کرده است، مکان های زیادی برای آموزش به این ورزش اختصاص داده نشده است. طبق اطلاعاتی که ما به دست آوردیم در دو مجموعه ورزشی انقلاب و کیانپور، سالن هایی برای رشته شمشیربازی وجود دارد، که علاقه‌مندان می‌توانند دوره‌های آموزشی را در آنجا بگذرانند.

البته باید به این نکته هم اشاره کرد که کلا در سطح کشور، سالن‌ها و باشگاه هایی که مختص رشته شمشیربازی باشد به تعداد انگشت شماری داریم. امیدواریم که در آینده به این رشته ورزشی با توجه به علاقه‌مندانش، رسیدگی بیشتری شود.

شما می‌توانید لیست لیست آدرس باشگاه های نینجا کرج را مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

شمشیربازی یک ورزش تاریخی اما مدرن است. این ورزش در کنار ژیمناستیک، شنا، دو و میدانی و دوچرخه سواری جزء پنج ورزش قدیمی بازی های المپیک به شمار می آید.

ما سعی کرده‌ایم در اسپرت رزرو لیستی کامل از رشته ‌های مختلف ورزشی تمام شهر ها تهیه کنیم. همراهان عزیز چنانچه از وجود باشگاه شمشیربازی در کرج اطلاع دارید، که ما نام آن را در لیست بالا نیاورده‌ایم. برای کاملتر شدن لیست سالن ها و باشگاه های شمشیربازی کرج ، نام و مشخصات آن را در قسمت نظرات همین صفحه برای ما ارسال کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر