لیست آدرس باشگاه های سوارکاری گرگان

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری گرگان
5/5 - (3 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های سوارکاری گرگان ، پیست های سوارکاری گرگان ، کلاس های آموزش سوارکاری و ورزشهای جذابی از جمله سوارکاری، پرش با مانع و … و همچنین هیئت سوارکاری استان را قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های سوارکاری گرگان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری گرگان

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 باشگاه سوارکاری مهر آذین 09124969032 ضلع غربی هزارپیج، 500 متر بعد از استخر طلاییه، اولین سه راهی، 300 متر مستقیم به سمت بالا
2 باشگاه سوارکاری شکوه طبیعت 09011711971 جاده ساری، جنب هتل آذین، جاده هاشم آباد

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

در  اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های سوارکاری گرگان برای شما سودمند واقع شده باشد.

سوارکاری از گذشته مورد توجه تمام مردم بوده و در زمینه های مختلف از اسب برای سوارکاری استفاده می‌شده، امروزه این ورزش به عنوان یک ورزش جهانی در زمینه جذب ورزشکاران، نظر علاقه‌مندان زیادی را به خود جلب کردهاست. در ورزش سوارکاری نحوه امتیاز دهی بدین صورت است که خطاها و امتیازات سوارکار به همراه زمانی که مسیر را طی کرده محاسبه می شود و سوارکاران از این حیث با هم مقایسه خواهند شد که این نوع از ورزش سوارکاری مربوط به سوارکاری پرش با اسب می باشد.برای ورزش سوارکاری لازم است سوارکار ارتباط عمیقی با اسب برقرار کند و بتواند خلق و خوی اسب را بهتر بشناسد تا به وسیله این ارتباط راحت تر بتواند فرمان های خود را به اسب گوشزد کند.

شما عزیزان همچنین می توانید لیست باشگاه های بیلیارد گرگان را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در لیست باشگاه های سوارکاری گرگان پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر