لیست آدرس باشگاه های سوارکاری سمنان

لیست باشگاه های سوارکاری سمنان
0 دیدگاه
47 بازدید
0
Loading...

در این مطلب در لیست آدرس باشگاه های سوارکاری سمنان به معرفی ورزشهای جذابی ازجمله سوارکاری، پرش با مانع، آموزش اسب سواری تقدیم شما شده است.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری سمنان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 باشگاه سوارکاری شبدیز 33653126 آزادراه سمنان به دامغان ، کیلومتر 6 بعد ازپلیس راه ضلع شمالی جاده روبروی فرودگاه سمنان ، مجتمع تفریحی گردشگری شبدیز
 2 باشگاه سوارکاری ایل سنگسر در مهدیشهر خانم‌ها و آقایان مهدی شهر،جاده پیغمبران
 3 باشگاه سوارکاری آریا 09171412094 منطقه گردشگری کاکان
 4 باشگاه سوارکاری آریوبرزن 09173419453

اسب سواری ورزشی سرگرم کننده است؛ اما در عین حال می‌تواند خطر آفرین هم باشد. این ورزش نیاز به شجاعت و تمرین دارد. تقویت ماهیچه‌های بدن، تقویت تعادل و هماهنگیِ بدن، افزایش تمرکز حواس، افزایش صبر و بردباری، افزایش اعتماد به نفس و کاهش استرس و… از تاثیرات مهم ورزش سوارکاری بر روح و جسم سوارکار است.
پیشنهاد می‌کنیم بدون همراهی با یک فرد آشنا به انجام تمرین یا تفریح در این رشته نپردازید یا اگر خواستید، به یکی از باشگاه‌های مطرح سمنان بروید که در کنار شما مربی و ناظری را جهت راهنمایی و حمایت شما قرار می‌دهند.
شاید شما جزو علاقمندان به اسب ها باشید یا پژوهشگری که دراین‌زمینه احتیاج به اطلاعات بیشتر دارد. شاید هم پزشک اسب‌ها باشید یا پزشک اسب سواران! این ها را از این جهت به شما می گوییم که بدانید لازم است قبل از انتخاب باشگاه برای حضور، به هدف و ماهیت خودتان توجه ویژه کنید. ببینید قرار است در باشگاه موردنظرتان چه چیزی عایدتان شود. اگر هم شما به دنبال آموزش دیدن هستید، بازهم نیازتان را اول با مشورت و بعد با تأمل مشخص کنید.

بعضی از سرفصل‌های آموزشی باشگاه‌ها:

  • آموزش یورتمه
  • تاخت اسب
  • درساژ

لطفا جهت تکمیل شدن این لیست در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.
در تیم اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم. امیدواریم لیست آدرس باشگاه های سوارکاری آمل برای شما سومند واقع شده باشد.

همچنین شما می توانید  آدرس باشگاه های بدنسازی سمنان در سایت اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

ارسال نظر