لیست آدرس باشگاه های سوارکاری ساری

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری ساری
4.2/5 - (5 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های سوارکاری ساری، پیست اسب سواری ساری و کلاس های آموزش رشته های سوارکاری از جمله پرش با اسب، اسب سواری و درساژ و…  و همچنین هیئت سوارکاری را قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های سوارکاری ساری را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری ساری

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 باشگاه سوارکاری آراسپ 09118007006 ساری، جاده فرح آباد، سه راه پنبه چوله گهرباران، دو کیلومتر بعد از پل پنبه چوله، سمت راست
2 باشگاه اسب سواری ساری 09941021467 میدان سلمان فارسی، سلمان فارسی، کوچه متقی
3 سوارکاری سمند کوهساران قائمشهر 09114153616 جاده قادی کلا، خیابان ساری، روستای کوتنا، کوهساران 84
4 اسب سواری یورتمه 09111588048 شهرستان ساری، جاده فرح آباد

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های سوارکاری ساری برای شما سودمند واقع شده باشد.

رشته اسب سواری :

ورزش سوارکاری در سال های اخیر علاقه مندان زیادی را با توجه به هزینه بالایش به خود جذب کرده، اسب سواری به معنی نشستن بر مرکب اسب می باشد و ارتباط میان اسب و سوارکار در این رشته بسیار اهمیت دارد، زیرا این ارتباط باعث اتحاد بین سوارکار و اسب می شود . این رشته ورزشی به علت تمرکزی که نیاز است برای کنترل اسب و نیاز به قوای جسمانی به کودکان زیر 7 سال توصیه نمی شود .سوارکاری به معنی نشستن سوار بر روی اسب و کنترل آن به وسیله افسار می باشد، که از این طریق سوار بر تعادل خویش و اسب تسلط دارد و ارتباط عمیقی بین اسب و سوارکار شکل میگیرد.

همچنین می توانید لیست باشگاه های بیلیارد ساری را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه‌ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

لیست آدرس باشگاه های بدنسازی ساری را نیز نگاه کنید.

پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر