لیست آدرس باشگاه های رزمی یاسوج

لیست آدرس باشگاه های رزمی یاسوج
تبلیغات خرید عمده عطر بهین عطر
5/5 - (1 امتیاز)

آدرس باشگاه های رزمی یاسوج  را در جدولی برای شما منتشر کرده‌ایم که شامل ورزش های بوکس، کیک بوکسینگ، وشوو و… است .همچنین در این باشگاه ها دفاع شخصی آموزش داده می شود. تا اگر قصد دارید به این ورزش جذاب و سالم وارد شوید، بتوانید راحت‌تر اقدام کنید.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های رزم یاسوج را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های رزمی یاسوج

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 هیئت تکواندو 07433222550 میدان هفت تیر، استادیوم تختی رزمی
 2 باشگاه ووشو استادیوم تختی میدان هفت تیر، استادیوم تختی مهدی یادگارپور
 3 آکادمی ووشو مجموعه ورزشی دولت آباد روزهای فرد 7:30 تا 9 عصر

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

از رشته های مورد علاقه نسل جوان، ورزش های رزمی است. به دلیل امکان آسیب دیدگی بیشتر در ورزش های رزمی، انتخاب باشگاه خوب و مربی خوب بسیار حائز اهمیت است.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های رزمی یاسوج برای شما سودمند واقع شده باشد.

یکی از خلأهای جدی فضای مجازی، نبود منبعی برای یافتن اسم و مشخصات مراکز و باشگاه‌های رزمی مانند تکواندو، ووشو، کاراته، کونگ فو، بوکس، کینگ بوکسینگ و… می‌باشد.

ما تلاش می‌کنیم با وجود محدودیت‌های زیاد، این خلأ را پوشش دهیم و لیست‌های آدرس باشگاه‌های ورزشی را برای شما آماده و منتشر کنیم تا در هر شهری به هر ورزشی خواستید، سریع دست پیدا کنید.
تقاضای ما از شما خوبان این است که در شهر خودتان به هر باشگاهی برخوردید، به ما اعلام کنید تا آن را در جدول‌های سایت اسپرت رزرو اضافه کنیم.

همچنین شما عزیزان میتوانید  آدرس باشگاه های تیراندازی یاسوج  را مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند. پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر