لیست آدرس باشگاه های رزمی کیش

لیست آدرس باشگاه های رزمی کیش
3.8/5 - (5 امتیاز)

آدرس باشگاه های رزمی کیش را به این جهت در مطالب قرار دادیم که می‌دانیم ورزش‌دوستان و جوانان زیادی در جستجوی باشگاه با سبکهای مختلف رزمی از جمله تکواندو، کونگ فو، کاراته، جودو، بوکس، ووشو و می باشند.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های رزمی کیش را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های رزمی کیش

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
1 موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش 09123110347 میدان المپیک رزمی
2 آموزش دفاع شخصی و جوجیتسو برزیلی 09308004175 خیابان دریا آموزش دفاع شخصی
3 مجموعه ورزشی بولینگ مریم 07644421121 مجموعه ورزشی بولینگ مریم روزهای زوج 20:30 تا 22
4 مجموعه ورزشي المپيك 07644467253 مجموعه ورزشي المپيك رزمي، بوكس

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های رزمی کیش برای شما سودمند واقع شده باشد.

بهترین مجموعه رزمی در کیش کجاست؟

مناسب ترین و مجهزترین مجموعه ورزشی و رزمی در کیش، مجموعه ورزشی المپیک واقع در میدان المپیک می باشد که علاقه مندان به رشته های رزمی می توانند به آنجا مراجعه کنند.

از چه زمانی و از چه سنی باید ورزش رزمی را آغاز کرد؟

از هر سنی می توان ورزش های رزمی را آغاز کرد اما هرچه سن پایین تر باشد به طبع بهتر است؛ برای شروع رزمی از 8 سالگی بهترین زمان است.

رزمی در کیش :

پیشنهاد می‌کنیم اگر به کیش رفتید تا اوقات شیرینی را سپری کنید، به این مجموعه‌های ورزشی هم سری بزنید و از امکانات خوب آن‌ها استفاده کنید.
هوای خوب کیش در کنار کمی ورزش، روحیۀ شما را بیش از پیش بانشاط‌تر می‌کند.
آن‌طور که ما رصد کردیم، در این باشگاه‌ها امکان تدریس خصوصی هم وجود دارد. پس چنانچه ورزشکار هستید و به کیش رفته‌اید، در مدت اقامتتان هم از خدمات این باشگاه‌ها و مربیان خوب آن‌ها استفاده کنید و بدنتان را سرحال نگه دارید.

رشته‌های کونگ فو همراه با رزم پهلوانی پرثوا، کیوکوشین، کاراته و دفاع شخصی کاربردی، آموزش خصوصی کار با سلاح سرد (نانچیکو، سای، شمشیر، رکیما) هم در این باشگاه‌ها و سالن‌ها تدریس می شود.

لطفاً اگر باشگاهی موردنظرتان بود و آن را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  1. غزاله گفت:

    کاراته