لیست آدرس باشگاه های رزمی کیش

آدرس باشگاه های رزمی کیش
(1) 3٫00
Loading...

آدرس باشگاه های رزمی کیش را به این جهت در مطالب قرار دادیم که می‌دانیم ورزش‌دوستان و جوانان زیادی در جستجوی باشگاه با سبکهای مختلف رزمی از جمله تکواندو، کونگ فو، کاراته، جودو، بوکس، ووشو و می باشند.

باشگاه رزمی خوب هم در یادگیری، ایجاد علاقه، پیشرفت و اعتمادسازی ورزشکارها نقش زیادی دارد.

برای راهنمایی ورزشکاران عزیز، لیست آدرس باشگاه های رزمی جزیره کیش را در ادامه مقاله قرار داده ایم، تا با مشاهده باشگاه ها و تحقیق و مقایسه بین باشگاه های مختلف، به آسانی بتوانند مناسب ترین باشگاه را انتخاب نمایند.

لیست آدرس باشگاه های رزمی کیش

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس فعالیت و زمان
1 مجموعه ورزشی بولینگ مریم ۰۹۳۷۰۲۸۳۵۵۰ آقایان و بانوان جزیره زیبای کیش مجموعه ورزشی بولینگ مریم روزهای زوج 20:30 تا 22
2 مجموعه ورزشي المپيك 4424064 جزیره کیش، مجموعه ورزشي المپيك رزمي، بوكس
3 موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش 44424526

44422511

جزیرۀ کیش، میدان المپیک

پیشنهاد می‌کنیم اگر به کیش رفتید تا اوقات شیرینی را سپری کنید، به این مجموعه‌های ورزشی هم سری بزنید و از امکانات خوب آن‌ها استفاده کنید.
هوای خوب کیش در کنار کمی ورزش، روحیۀ شما را بیش از پیش بانشاط‌تر می‌کند.
آن‌طور که ما رصد کردیم، در این باشگاه‌ها امکان تدریس خصوصی هم وجود دارد. پس چنانچه ورزشکار هستید و به کیش رفته‌اید، در مدت اقامتتان هم از خدمات این باشگاه‌ها و مربیان خوب آن‌ها استفاده کنید و بدنتان را سرحال نگه دارید.

رشته‌های کونگ فو همراه با رزم پهلوانی پرثوا، کیوکوشین، کاراته و دفاع شخصی کاربردی، آموزش خصوصی کار با سلاح سرد (نانچیکو، سای، شمشیر، رکیما) هم در این باشگاه‌ها و سالن‌ها تدریس می شود.

لطفاً اگر باشگاهی موردنظرتان بود و آن را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

 

باشگاه های پینگ پنگ کیش

   آدرس پارک های آبی کیش

آدرس سالن و مراکز ماساژ کیش

برچسب‌ها:
ارسال نظر