لیست آدرس باشگاه های جوجیتسو مشهد

لیست آدرس باشگاه های جوجیتسو مشهد
تبلیغات خرید عمده عطر بهین عطر
3.9/5 - (11 امتیاز)

در جدول زیر لیست آدرس باشگاه های جوجیتسو مشهد به همراه شماره تلفن و مشخصات آنها و همچنین فدراسیون جوجیتسو و هیئت جوجیتسو مشهد را برای علاقه مندان رشته جوجیتسو که ساکن مشهد هستند، قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های جوجیتسو مشهد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های جوجیتسو مشهد

# نام باشگاه جوجیتسو شماره تماس آدرس
 1 باشگاه جوجیتسو برزیلی مشهد 09301998849 میدان شهید کاوه
 2 باشگاه جوجیتسو کرار مشهد 09370616283 مشهد، بلوار رسالت، رسالت 57، شهید بهرام خزانه داری 13، مسجد امام حسن مجتبی
کوهسنگی، شهید بهشتی 30، رودکی 10، مسجد حضرت ابوالفضل، باشگاه شهید جلال زاده
شهرک طرق، انتهای خیابان شهید ساعی، سالن برادران شهید رضاییان، بسیج
 3 باشگاه جوجیتسو کرار 2 09011318735 مشهد، قاسم آباد، ادیب 39، آکادمی هنرهای رزمی کرار
 4 باشگاه مرکزی جوجیتسو مشهد 09155224244 مشهد، بلوارحجاب، بلوار شاهد
 5 باشگاه جوجیتسو پویش 09153103440 مشهد، حرعاملی 67
 6 آکادمی و پایگاه قهرمانی جوجیتسو مشهد 09159025502 مشهد، کارخانه قند آبکوه، بلوار توس
 7 آموزش جوجیتسو علیزاده 09156243704 طرقبه، ابتدای خیابان جانباز، باشگاه جوجیتسو نصر طرقبه
مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا 31
مشهد، خیابان نواب صفوی، حسنی کارگر 2
 8 ایران جوجیتسو آکادمی آلیانس خراسان رضوی 09023288615 کوهسنگی، رودکی 10، جنب مسجد حضرت ابوالفضل، باشگاه شهید جلال زادگان
 9 آکادمی جوجیتسو ایران 09155049213 مشهد، مجموعه آستان قدس

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های جوجیتسو مشهد برای شما سودمند و مفید واقع شده باشد.

جوجیتسو و معنا و روش آن :

جوجوتسو یا جوجیتسو یک هنر رزمی ژاپنی است که بر مبارزه از فاصله نزدیک یا یک رقیب مسلح یا غیرمسلح تأکید دارد. تفاوت این رشته با جودو این است که در جوجیتسو ضربه زدن به حریف آزاد است.

جیو به معنی نرم یا منعطف و جیتسو به معنی هنر یا تکنیک است و کلمه «جوجیتسو» به استفاده از نیروی حریف علیه خودش اشاره دارد.

این روش رزمی برای مبارزه افراد عادی با سامورایی‌ها دوران حکومت فئودالی ژاپن و تکامل یافته‌است. در نتیجه روش مبارزه یک شخص بدون سلاح یا دارای یک سلاح کوتاه با یک حریف مسلح و زره‌پوش آموزش داده می‌شود. از آنجا که حمله مستقیم به یک حریف زره‌پوش به بی‌فایده است، مبارزان بایستی از روش‌هایی چون فنون گرفتنی، پرتابی و قفل مفصل برای خنثی کردن نیروی حریف استفاده کنند و این تکنیک‌ها بر مبنای استفاده از انرژی حریف علیه خودش طراحی شده‌اند. جوجیتسو را به نوعی مادر همه ورزش‌های ژاپنی می‌دانند و با تفکیک هر یک از فنون و ضربات ورزش جدیدی را متولد کردند. جوجیتسو در ابتدا به هیچ غیر ژاپنی آموزش نمی‌دادند اما با گسترش آن دیگر افراد کشورها هم به جوجیتسو روی آوردند.

شما می توانید لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد را در مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

فدراسیون جوجیتسو :

فدراسیون بین‌المللی جوجیتسو (JJIF) نام دارد که به عنوان عضوی از اتحادیه جهانی فدراسیون‌های ورزشی (GAISF) و انجمن بین‌المللی بازیهای جهانی (IWGA) نمایندگی جوجیتسو حرفه ای در سراسر جهان را بر عهده دارد. جوجیتسو تحت قوانین JJIF بخشی از بازیهای جهانی والمپیک هنرهای رزمی جهان است و فدراسیون بین‌المللی جوجیتسو (jjif) تنها مرجع معتبر جوجیتسو در سطح جهان می‌باشد.

جوجیتسو در ایران :

اولین مدال جهانی تاریخ ورزش جوجیتسو ایران در سال ۲۰۰۲ توسط علیرضا داودی در مسابقات جهانی جوجیتسو در کشور اروگوئه به دست آمد. این مدال برنز همچنین اولین مدال جهانی کسب شده در بین تمامی کشورهای آسیایی در رشته جوجیتسو محسوب می‌گردد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر