لیست آدرس باشگاه های تیراندازی یاسوج

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی یاسوج
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
5/5 - (1 امتیاز)

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی یاسوج و فدراسیون تیراندازی به همراه کلاس تیراندازی را در جدول زیر برای شما علاقه‌مندان تیراندازی قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی یاسوج را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی یاسوج

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد 07413338008 بلوار قرنی، اداره کل وزش و حوانان استان کهگیلویه و بویراحمد
 2 باشگاه تیراندازی آزادی باقری 07433321229 پل بشار، ورودی جاده بیمارستان امام سجاد (ع)، جنب هتل آزادی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

تیراندازی جزء ورزشهای سیار کم‌خطر و کم آسیب است، بشرط آنکه ایمنی رعایت شود. تنها اصل تیراندازی که برای به دست گرفتن سلاح، یادگیری و رعایت آن کاملاً ضروری است، اصل ایمنی می‌باشد.

ورزش تیراندازی(Shooting sport) یک ورزش رقابتی است که در آن، مهارت ورزش‌کاران در سرعت و دقت با استفاده از انواع مختلفی از اسلحه(اسلحه گرم و سلاح های بادی) مورد بررسی قرار می‌گیرد. تيراندازی يکی از رشته های اصيل ايرانی است که در دين مقدس اسلام نيز تاکيدات بسياری بر روی آن شده است. ورزشی مفرح و جذاب که سهم زيادی در توزيع مدالهای آسيايی و جهانی دارد. این ورزش در رده‌ها و رشته‌های مختلف و در سه وضعیت خوابیده، زانو زده و ایستاده برگزار می‌شود.

همچنین می‌توانید آدرس باشگاه های پینت بال یاسوج را در اسپرت رزرو ببینید.

فدراسیون جهانی تیراندازی

فدراسیون جهانی تیراندازی(International Shooting Sport Federation) نهاد اصلی اداره کننده و برگزاری مسابقات ورزش تیراندازی در جهان است. این سازمان در سال1907 تأسیس شده و مقر، آن در مونیخ، آلمان است. فدراسیون جهانی تیراندازی، مسابقات تیراندازی در بازی‌های المپیک تابستانی و مسابقات قهرمانی تیراندازی جهان را برگزار می‌کند. اولين ریيس فدراسيون جهانی تيراندازی، دکتر کورت هافلر بود. ریيس فعلی فدراسيون جهانی تيراندازی اولکريوو اسکواررانا اهل مکزيک می‌باشد.

فدراسیون تیراندازی ایران

در ايران فدراسيون تيراندازی در سال 1958 ميلادی (1337شمسی) تاسیس شد و اين فدراسيون در طول عمر پنجاه‌سالۀ خود 14 رئيس فدراسيون را به خود ديده است.

ارسال نظر