لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کیش

آدرس باشگاه های تیراندازی کیش
(1) 5,00
Loading...

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کیش را در جدول زیر برای شما علاقه‌مندان این رشته ورزشی قرار داده‌ایم.اگر علاقه زیادی به تیراندازی در رشته‌های گوناگون دارید به شما توصیه می‌کنم که حتما به باشگاههای تیراندازی کیش سربزنید.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی کیش را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کیش

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 دهکده تیراندازی کیش 09357763391 بخش شمالی جزیره، بلوار میرمهنا، دهکده المپیک کیش، بعد از باشگاه اسب سواری
 2 سایت تيراندازي باكمان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

باشگاه‌ های تیراندازی کیش دارای امکانات پیشرفته تیراندازی از جمله دستگاه های نمایش نمره به صورت دیجیتال و دقیق، سلاح های بادی پیشرفته از جمله تپانچه و تفنگ در خدمت علاقه‌مندان مبتدی و حرفه‌ای جهت تیر اندازی تفریحی و مسابقاتی می‌باشند.

گویا حدود یک سال پیش کلنگ راه‌اندازی باشگاه تیراندازی سلاح های بادی کیش هم زده شده و این سالن هم بنا بوده که راه‌اندازی شود. امیدواریم این امر هم تا امروز محقق شده باشد یا هرچه زودتر راه اندازی شود تا ما هم آدرس آن را در لیست خودمان قرار دهیم.

پیشنهاد می‌شود لیست آدرس باشگاه های بیلیارد کیش را نیز مشاهده بفرمایید.

امکاناتی که در این باشگاه ها وجود دارد، در کنار شرایط آب و هوایی خاص قرار می‌گیرد. سرعت باد و جهت وزش باد در کیش، بسیار مناسب تیراندازی با کمان است. یکی از معضلاتی که در شهرهای کوهستانی ایران وجود دارد سختی پیش‌بینی جهت وزش باد است. اما در کیش جهت و حتی سرعت وزش باد بسیار پیش‌بینی شده و یکنواخت است و شما می‌توانید رکورد‌های تیراندازی خود را با حداقل دخالت شرایط جوی تکرار کنید. همین طور ارتفاع از سطح دریای صفر نیز یکی از ویژگی‌های مهم کیش است و از این رو این شهر را به مقصد بسیاری از اردوهای ورزش قهرمانی از جمله تیراندازی بدل کرده.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری کیش  را نیز می‌توانید در اسپرت رزرو مشاهده بفرمایید.

امیدواریم تیراندازی در کیش نیز مانند دیگر اتفاقات آن برای شما خاطره‌ای خوش به همراه داشته باشد.

ارسال نظر