لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کیش

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کیش
4.3/5 - (3 امتیاز)

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کیش را در جدول زیر برای شما علاقه‌مندان این رشته ورزشی قرار داده‌ایم.اگر علاقه زیادی به تیراندازی در رشته‌های گوناگون دارید به شما توصیه می‌کنم که حتما به باشگاههای تیراندازی کیش سربزنید.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی کیش را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کیش

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 دهکده تیراندازی کیش 09357763391 بخش شمالی جزیره، بلوار میرمهنا، دهکده المپیک کیش، بعد از باشگاه اسب سواری

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کیش برای شما سودمند واقع شده باشد.

باشگاه‌ های تیراندازی کیش دارای امکانات پیشرفته تیراندازی از جمله دستگاه های نمایش نمره به صورت دیجیتال و دقیق، سلاح های بادی پیشرفته از جمله تپانچه و تفنگ در خدمت علاقه‌مندان مبتدی و حرفه‌ای جهت تیراندازی تفریحی و مسابقاتی می‌باشند.

امکاناتی که در این باشگاه ها وجود دارد، در کنار شرایط آب و هوایی خاص قرار می‌گیرد. سرعت باد و جهت وزش باد در کیش، بسیار مناسب تیراندازی با کمان است. یکی از معضلاتی که در شهرهای کوهستانی ایران وجود دارد سختی پیش‌بینی جهت وزش باد است. اما در کیش جهت و حتی سرعت وزش باد بسیار پیش‌بینی شده و یکنواخت است و شما می‌توانید رکورد‌های تیراندازی خود را با حداقل دخالت شرایط جوی تکرار کنید. همین طور ارتفاع از سطح دریای صفر نیز یکی از ویژگی‌های مهم کیش است و از این رو این شهر را به مقصد بسیاری از اردوهای ورزش قهرمانی از جمله تیراندازی بدل کرده است.

پیشنهاد می‌شود لیست آدرس باشگاه های بیلیارد کیش را نیز مشاهده بفرمایید.

بهترین باشگاه تیراندازی در کیش در کجا واقع شده است؟

باشگاه تیراندازی دهکده تیراندازی کیش را می توان به عنوان مجهزترین و بهترین باشگاه تیراندازی در کیش نام برد.

یک مربی تیراندازی خوب در کیش چه ویژگی هایی دارد؟

از بارز ترین ویژگی ها و مشخصات یک مربی تیراندازی در کیش در کنار حرفه ای و خبره بودنش اعتماد به نفس، جسارت و احترام است. به عبارتی دقیق تر مربی های بزرگ به صورت حساب شده ای خطر پذیرند. همچنین یک مربی خوب و بزرگ می داند که ترسیدن و جسارت نداشتن آن ها را به جایی نمی رساند و باید به تصمیم های خود در کنار اطمینان داشتن نوآور باشند. به عبارتی دقیق تر اگر یک مربی بزرگ ویژگی های ذکر شده فوق مانند جسارت و غیره را داشته باشد این اعتماد به نفس و جسارت معمولا به اعضاء تیم منتقل خواهد شد. پس در انتخاب مربی تیراندازی در کیش حتما در کنار سابقه و غیره به ویژگی های اخلاقی او نیز توجه کنید.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری کیش  را نیز می‌توانید در اسپرت رزرو مشاهده بفرمایید.

امیدواریم تیراندازی در کیش نیز مانند دیگر اتفاقات آن برای شما خاطره‌ای خوش به همراه داشته باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر