آدرس باشگاه های تیراندازی کرمان

آدرس باشگاه های تیراندازی کرمان
1,499 بازدید
(4) 3٫00
Loading...

در لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کرمان آدرس سالن های انواع رشته‌ها از جمله تیر اندازی با سلاح‌های گرم و سرد و همچنین  تیر اندازی با تفنگ و تپانچه، ساچمه زن، تفنگ بادی، تیراندازی با کمان، تیر اندازی با کلت و فدراسیون تیراندازی… می‌باشد. لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی کرمان را در قسمت […]

در لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کرمان آدرس سالن های انواع رشته‌ها از جمله تیر اندازی با سلاح‌های گرم و سرد و همچنین  تیر اندازی با تفنگ و تپانچه، ساچمه زن، تفنگ بادی، تیراندازی با کمان، تیر اندازی با کلت و فدراسیون تیراندازی… می‌باشد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی کرمان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

آدرس باشگاه های تیراندازی کرمان

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 سالن تیراندازی (اسلحه‌بادی) کرمان، خواجو 33
 2 باشگاه تيراندازي با كمان گواشير 09132417327 كرمان، خيابان ابوحامد روبروي بيمارستان مهرگان مجموعه كانون انديشه اسلامي
3 باشگاه تیراندازی با کمان امید کرمان، بلوار فجر، سالن ورزشی فجر
4 هیات تیراندازی با کمان بلوار جمهوری جنب پایگاه قهرمانی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

تعداد باشگاه های تیراندازی که ما توانستیم بیابیم و در جدول زیر در اختیار شما قرار دهیم، زیاد نیست. گمان ما این است که در کرمان باشگاه های تیراندازی بیشتری وجود دارند. به همین منظور تلاشمان را بیشتر می‌کنیم تا به زودی باشگاه های بیشتری را برای شما علاقمندان به این رشته تقدیم کنیم.

امیدواریم این لیست برای شما سودمند واقع شده باشد. همچنین می‌توانید در سایت اسپرت رزرو همه باشگاه های تیراندازی شهرهای مختلف را مشاهده کنید.

پیشنهاد می‌شود آدرس باشگاه های پینت بال کرمان را نیز مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های سوارکاری کرمان  را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ارسال نظر