آدرس باشگاه های تیراندازی کرمانشاه

آدرس باشگاه های تیراندازی کرمانشاه
1,486 بازدید
(1) 4٫00
Loading...

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کرمانشاه و فدراسیون تیراندازی استان را در جدول زیر برای شما علاقه‌مندان این رشته ورزشی قرار داده‌ایم. بهترین باشگاه تیراندازی VIP کرمانشاه  نام باشگاه شماره تماس آدرس سالن تیراندازی بعثت میدان سپاه پاسداران ( میدان نفت ) بلوار جام جم + افزودن باشگاه VIP   لطفا نظر و تجربه‌تان، در […]

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی کرمانشاه و فدراسیون تیراندازی استان را در جدول زیر برای شما علاقه‌مندان این رشته ورزشی قرار داده‌ایم.

بهترین باشگاه تیراندازی VIP کرمانشاه

 نام باشگاه شماره تماس آدرس
سالن تیراندازی بعثت میدان سپاه پاسداران ( میدان نفت ) بلوار جام جم

+ افزودن باشگاه VIP

 

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی کرمانشاه را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

آدرس باشگاه های تیراندازی کرمانشاه

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 سالن تیراندازی شهید ابوالحسن یاری 08318373161  بلوار شهید بهشتی خیابان جنب پارک شاهد روبروی سازمان میراث فرهنگی آقایان: روزهای زوج صبح و عصر
خانمها: روزهای فرد
 2 سالن تیراندازی بعثت میدان سپاه پاسداران ( میدان نفت ) بلوار جام جم خانمها: روزهای زوج
آقایان: روزهای فرد
 3 سالن تیراندازی مجموعه ورزشی بنیاد شهید و جانبازان بلوار شهید محمد باقر صدر ( خیابان شیرین) ویژه خانواده شهدا و جانبازان
 4 سالن تیراندازی پالایشگاه کرمانشاه بلوار زن و در مجموعه ورزشی پالایشگاه
 5 مجموعه تیراندازی شهید کرم طهماسبی بلوار طاق بستان
 6 زمین تیراندازی به اهداف پروازی ابتدای کمربندی شرقی و از سمت میدان امام دست راست
 7 باشگاه های تیراندازی بنچ رست و فیلدتارگت کرمانشاه کرمانشاه، بلوار طاقبستان، روبروی بیمارستان حضرت معصومه (س)، مجموعه ی ورزشی امام خمینی (ره)

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

ورزش تیراندازی(Shooting sport) یک ورزش رقابتی است که در آن، مهارت ورزش‌کاران در سرعت و دقت با استفاده از انواع مختلفی از اسلحه(اسلحه گرم و سلاح های بادی) مورد بررسی قرار می‌گیرد. تيراندازی يکی از رشته های اصيل ايرانی است که در دين مقدس اسلام نيز تاکيدات بسياری بر روی آن شده است. ورزشی مفرح و جذاب که سهم زيادی در توزيع مدالهای آسيايی و جهانی دارد. این ورزش در رده‌ها و رشته‌های مختلف و در سه وضعیت خوابیده، زانو زده و ایستاده برگزار می‌شود.

پیشنهاد می‌شود آدرس باشگاه های سوارکاری کرمانشاه را نیز مشاهده کنید.

فدراسیون جهانی تیراندازی

فدراسیون جهانی تیراندازی(International Shooting Sport Federation) نهاد اصلی اداره کننده و برگزاری مسابقات ورزش تیراندازی در جهان است. این سازمان در سال1907 تأسیس شده و مقر، آن در مونیخ، آلمان است. فدراسیون جهانی تیراندازی مسابقات تیراندازی در بازی‌های المپیک تابستانی و مسابقات قهرمانی تیراندازی جهان را برگزار می‌کند. اولين ریيس فدراسيون جهانی تيراندازی، دکتر کورت هافلر بود. ریيس فعلی فدراسيون جهانی تيراندازی اولکريوو اسکواررانا اهل مکزيک می‌باشد.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های پینت بال کرمانشاه  را در اسپرت رزرو ببینید.

فدراسیون تیراندازی ایران

در ايران فدراسيون تيراندازی در سال 1958 ميلادی (1337شمسی) تاسیس شد و اين فدراسيون در طول عمر پنجاه‌سالۀ خود 14 رئيس فدراسيون را به خود ديده است.

ارسال نظر