لیست آدرس باشگاه های تیراندازی همدان

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی همدان
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.5/5 - (2 امتیاز)

در آدرس باشگاه های تیراندازی همدان آدرس باشگاهها و سالن‌های انواع رشته‌ها از جمله تیر اندازی با سلاح‌های گرم و سرد از جمله تیر اندازی با تفنگ و تپانچه، ساچمه زن، تفنگ بادی، تیراندازی با کمان، تیر اندازی با کلت و فدراسیون تیراندازی استان … می‌باشد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی همدان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی همدان

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 هیئت تیر و کمان باشگاه ملت همدان 08138221765 خیابان سعیدیه بالا، باشگاه ملت، جنب خیابان استادیوم
 2 هیئت تیراندازی همدان بلوار شاهد، خیابان حکما، سالن تیراندازی شهید بهرامیان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

تعداد باشگاه های تیراندازی که ما توانستیم بیابیم و در جدول زیر در اختیار شما قرار دهیم، زیاد نیست. گمان ما این است که در همدان باشگاه های تیراندازی بیشتری وجود دارند. به همین منظور تلاشمان را بیشتر می‌کنیم تا به زودی باشگاه‌های بیشتری را برای شما علاقمندان به این رشته تقدیم کنیم.

پیشنهاد می‌شود  آدرس باشگاه های پینت بال همدان را نیز مشاهده کنید.

فدراسیون جهانی تیراندازی :

فدراسیون جهانی تیراندازی(International Shooting Sport Federation) نهاد اصلی اداره کننده و برگزاری مسابقات ورزش تیراندازی در جهان است. این سازمان در سال1907 تأسیس شده و مقر، آن در مونیخ، آلمان است. فدراسیون جهانی تیراندازی مسابقات تیراندازی در بازی‌های المپیک تابستانی و مسابقات قهرمانی تیراندازی جهان را برگزار می‌کند. اولين ریيس فدراسيون جهانی تيراندازی، دکتر کورت هافلر بود. ریيس فعلی فدراسيون جهانی تيراندازی اولکريوو اسکواررانا اهل مکزيک می‌باشد.

فدراسیون تیراندازی ایران

در ايران فدراسيون تيراندازی در سال 1958 ميلادی (1337شمسی) تاسیس شد و اين فدراسيون در طول عمر پنجاه‌سالۀ خود 14 رئيس فدراسيون را به خود ديده است.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های تیراندازی همدان برای شما سودمند واقع شده باشد.

همچنین می‌توانید آدرس باشگاه های سوارکاری همدان  را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

ارسال نظر