لیست آدرس باشگاه های تیراندازی شاهرود

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی شاهرود
تبلیغات خرید عمده عطر بهین عطر
4.3/5 - (3 امتیاز)

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی شاهرود و فدراسیون تیراندازی به همراه کلاس تیراندازی شاهرود را در جدول زیر برای شما علاقه‌مندان تیراندازی قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی شاهرود را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی شاهرود

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 هیأت تیراندازی و تیروکمان شهرستان شاهرود 09051416523 شاهرود، خیابان نادر، سالن شهید اکبری
 2 سرزمین کوکولند 02331020 شاهرود، ميدان هفتم تير، جاده كارخانه قند
 3 کانون جوانان بسیج جوانان شاهرود 02332226095
02332243216
شاهرود، میدان امام رضا، سالن تیراندازی مدافعان حرم

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های تیراندازی شاهرود برای شما سودمند واقع شده باشد.

ورزش تیراندازی یک ورزش رقابتی بر اساس دقت و سرعت است که به وسیله سلاح (تفنگ، تپانچه و ساچمه‌زن) انجام می‌شود. این ورزش در رده‌ها و رشته‌های مختلف و در سه وضعیت خوابیده، نشسته و ایستاده برگزار می‌شود. تیراندازی از ورزش‌های اصلی بازی‌های المپیک است و از اولین دوره آن یعنی ۱۸۹۶ میلادی برگزار شده است.

مسابقات سلاح‌های تفنگ و تپانچه در مسافت‌های ۱۰، ۲۵، ۵۰ و ۳۰۰ متر برگزار می‌شود. برای مسافت ۱۰ متر، از سلاح بادی استفاده می‌شود و در مسافت‌های بیشتر سلاح خفیف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شما عزیزان می‌توانید لیست آدرس باشگاه های تیراندازی قم را در اسپرت رزرو ببینید.

چهار رشته‌ای که فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های تیراندازی به رسمیت می‌شناسد:

1- تفنگ  2- تفنگ سچمه زنی  3- اهداف متحرک  4- تپانچه

فدراسیون جهانی تیراندازی

فدراسیون جهانی تیراندازی نهاد اصلی اداره کننده و برگزاری مسابقات ورزش تیراندازی در جهان است. این سازمان در سال1907 تأسیس شده و مقر، آن در مونیخ، آلمان است. فدراسیون جهانی تیراندازی مسابقات تیراندازی در بازی‌های المپیک تابستانی و مسابقات قهرمانی تیراندازی جهان را برگزار می‌کند. اولين ریيس فدراسيون جهانی تيراندازی، دکتر کورت هافلر بود. رئيس فعلی فدراسيون جهانی تيراندازی اولکريوو اسکواررانا اهل مکزيک می‌باشد.

فدراسیون تیراندازی ایران

در ايران فدراسيون تيراندازی در سال 1958 تاسیس شد و اين فدراسيون در طول عمر پنجاه‌ساله‌ی خود 14 رئيس فدراسيون را به خود ديده است.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر