لیست آدرس باشگاه های تیراندازی سنندج

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی سنندج
3.4/5 - (7 امتیاز)

در لیست آدرس باشگاه های تیراندازی سنندج بنا داریم آدرس باشگاه‌ها و سالن های تیراندازی انواع رشته‌ها از جمله تیر اندازی با سلاح‌های گرم و سرد از جمله تیر اندازی با تفنگ و تپانچه، ساچمه زن، تفنگ بادی، تیراندازی با کمان، تیر اندازی با کلت و … فدراسیون تیراندازی را درج کنیم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی سنندج را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی سنندج

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 هیئت تیراندازی استان کردستان 08733184530
09039520074
شهرک بعثت، سالن ورزشی بعثت
 2 باشگاه تیراندازی لیزرتگ سنندج 08733669191 سنندج، خیابان شهرک سعدی، کوچه روبرو پارک شهرک سعدی، مجموعه ورزشی شاهو(باغ تیمن)

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

دربارۀ تیراندازی

تیراندازی به پرتاب یا شلیک کردن تیر توسط کمان، تفنگ یا تپانچه گفته می‌شود. این رشته ورزشی یک رقابت بر اساس سرعت و عملکرد بالاست و بستگی به سرعت تصمیم گیری تیرانداز دارد که به وسیله تفنگ یا تپانچه تیراندازی می‌شود. ورزش تیراندازی رابطه مستقیم با تمرکز دارد و ورزشکاران برای تقویت تمرکز بیشتر به این رشته ورزشی روی می‌آورند. تیراندازی با کمان یک زیر رشته در ورزش تیراندازی است که برای شکار یا جنگ نیز استفاده شده می‌شود. ورزش تیراندازی در زیر رشته‌های مختلف و در سه حالت ایستاده، نشسته، و دراز کش برگزار خواهد شد. تیراندازی از ورزش‌های اصلی بازی‌های المپیک بوده و از اولین دوره این بازی ها در سال 1896 در این بازی ها وجود دارد.

تیراندازی یک ورزش رقابتی براساس دقت و سرعت است که به‌وسیله سلاح (تفنگ، تپانچه و ساچمه‌زن) انجام می‌شود.

این ورزش در رده‌ها و رشته‌های مختلف و در سه وضعیت خوابیده، نشسته و ایستاده برگزار می‌شود. تیراندازی از ورزش‌های اصلی بازی‌های المپیک است و از اولین دوره آن یعنی ۱۸۹۶ میلادی برگزار شده است.

پیشنهاد می‌شود آدرس باشگاه های سوارکاری سنندج را نیز مشاهده کنید.

فدراسیون تیراندازی ایران

در ايران فدراسيون تيراندازی در سال 1958 ميلادی (1337شمسی) تاسیس شد و اين فدراسيون در طول عمر پنجاه ساله خود 14 رئيس فدراسيون را به خود ديده است.

همچنین می‌توانید آدرس باشگاه های پینت بال سنندج را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ارسال نظر