آدرس باشگاه های تیراندازی رشت

آدرس باشگاه های تیراندازی رشت
1,346 بازدید
(1) 5٫00
Loading...

در لیست آدرس باشگاه های تیراندازی رشت آدرس سالن‌های انواع رشته ها از جمله تیر اندازی با سلاح‌های گرم و سرد و همچنین تیر اندازی با تفنگ و تپانچه، ساچمه زن، تفنگ بادی، تیراندازی با کمان، تیر اندازی با کلت و فدراسیون تیراندازی می‌باشد. لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی رشت را در قسمت نظرات […]

در لیست آدرس باشگاه های تیراندازی رشت آدرس سالن‌های انواع رشته ها از جمله تیر اندازی با سلاح‌های گرم و سرد و همچنین تیر اندازی با تفنگ و تپانچه، ساچمه زن، تفنگ بادی، تیراندازی با کمان، تیر اندازی با کلت و فدراسیون تیراندازی می‌باشد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی رشت را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

آدرس باشگاه های تیراندازی رشت

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 مجموعه یادگار امام در رشت 01333113169 میدان صابرین گلسار ، پشت درمانگاه صابرین ، مجموعه یادگار امام
 2 سالن چند منظوره سعدی 01333225553 سعدی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

تیراندازی یکی از رشته اصیل ایرانی است. در این رشته ورزشکار به وسیله دقت و سرعتش سنجیده می‌شود.

تعداد باشگاه های تیراندازی که ما توانستیم بیابیم و در جدول بالا در اختیار شما قرار دهیم، زیاد نیست. گمان ما این است که در رشت باشگاه های تیراندازی بیشتری وجود دارند. به همین منظور تلاشمان را بیشتر می‌کنیم تا به زودی باشگاه های بیشتری را برای شما علاقمندان به این رشته تقدیم کنیم.

پیشنهاد می‌شود  باشگاه های پینت بال رشت  را نیز مشاهده کنید.

فدراسیون جهانی تیراندازی

فدراسیون جهانی تیراندازی(International Shooting Sport Federation) نهاد اصلی اداره کننده و برگزاری مسابقات ورزش تیراندازی در جهان است. این سازمان در سال1907 تأسیس شده و مقر، آن در مونیخ، آلمان است. فدراسیون جهانی تیراندازی مسابقات تیراندازی در بازی‌های المپیک تابستانی و مسابقات قهرمانی تیراندازی جهان را برگزار می‌کند. اولين ریيس فدراسيون جهانی تيراندازی، دکتر کورت هافلر بود. ریيس فعلی فدراسيون جهانی تيراندازی اولکريوو اسکواررانا اهل مکزيک می‌باشد.

فدراسیون تیراندازی ایران

در ايران فدراسيون تيراندازی در سال 1958 ميلادی (1337شمسی) تاسیس شد و اين فدراسيون در طول عمر پنجاه‌سالۀ خود 14 رئيس فدراسيون را به خود ديده است.

همچنین می‌توانید  آدرس باشگاه های سوارکاری رشت ر  را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

امیدواریم این لیست برای شما سودمند واقع شده باشد. همچنین می‌توانید در سایت اسپرت رزرو همه باشگاه‌های تیراندازی شهرهای مختلف را مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

ارسال نظر