لیست آدرس باشگاه های تیراندازی بوشهر

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی بوشهر
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
5/5 - (2 امتیاز)

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی بوشهر و فدراسیون تیراندازی را در جدول زیر برای شما علاقه‌مندان این رشته ورزشی قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی بوشهر را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی بوشهر

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 باشگاه تيراندازي خليج 09013807679 سه راه بهمني، معاونت دانشجويي دانشگاه خليج فارس
 2 سالن شهید مهدوی 09179744824 خیابان ابوشهر
 3 باشگاه کمانداران لیان 09367188119
 4 نیروگاه اتمی بوشهر کمپ مروارید
 5 سالن جم شهرک توحید
 6 سالن تیراندازی شهیدصیاد شیرازی پایگاه دریایی بوشهر

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

چند باشگاهی که در جستجوهایمان یافتیم، همین بود که در لیست آدرس باشگاه های تیراندازی بوشهر درج کردیم. قطعا مراکز بیشتری در این زمینه فعال هستند که اطلاعات آن‌ها در دسترس قرار داده نشده است. از شما عزیزان تقاضا داریم چنانچه از باشگاه تیراندازی دیگری اطلاع دارید، اطلاعات آن را برای ما بفرستید.

پیشنهاد می‌شود آدرس باشگاه های پینت بال بوشهر را نیز مشاهده کنید.

ورزش تیراندازی(Shooting sport) یک ورزش رقابتی است که در آن، مهارت ورزش‌کاران در سرعت و دقت با استفاده از انواع مختلفی از اسلحه(اسلحه گرم و سلاح های بادی) مورد بررسی قرار می‌گیرد. تيراندازی يکی از رشته های اصيل ايرانی است که در دين مقدس اسلام نيز تاکيدات بسياری بر روی آن شده است. ورزشی مفرح و جذاب که سهم زيادی در توزيع مدالهای آسيايی و جهانی دارد. این ورزش در رده‌ها و رشته‌های مختلف و در سه وضعیت خوابیده، زانو زده و ایستاده برگزار می‌شود.

فدراسیون جهانی تیراندازی

فدراسیون جهانی تیراندازی(International Shooting Sport Federation) نهاد اصلی اداره کننده و برگزاری مسابقات ورزش تیراندازی در جهان است. این سازمان در سال1907 تأسیس شده و مقر، آن در مونیخ، آلمان است. فدراسیون جهانی تیراندازی مسابقات تیراندازی در بازی‌های المپیک تابستانی و مسابقات قهرمانی تیراندازی جهان را برگزار می‌کند. اولين ریيس فدراسيون جهانی تيراندازی، دکتر کورت هافلر بود. ریيس فعلی فدراسيون جهانی تيراندازی اولکريوو اسکواررانا اهل مکزيک می‌باشد.

همچنین می‌توانید باشگاه های سوارکاری بوشهر را در اسپرت رزرو ببینید.

فدراسیون تیراندازی ایران

در ايران فدراسيون تيراندازی در سال 1958 ميلادی (1337شمسی) تاسیس شد و اين فدراسيون در طول عمر پنجاه‌سالۀ خود 14 رئيس فدراسيون را به خود ديده است.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  1. من گفت:

    سلام کلاس برای کودکان ۱۱ ساله هم دارید