لیست آدرس باشگاه های تیراندازی بجنورد

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی بجنورد
4.7/5 - (3 امتیاز)

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی بجنورد و فدراسیون تیراندازی استان را در جدول زیر برای شما علاقمندان این رشته ورزشی قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی بجنورد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی بجنورد

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 مجموعه ورزشی شهید علیدخت کوی امیرالمومنین، بلوار جمهوری اسلامی
 2 مجموعه ورزشی اتیراندازی به اهداف پروازی تخته ارکان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

ورزش تیراندازی(Shooting sport) یک ورزش رقابتی است که در آن، مهارت ورزش‌کاران در سرعت و دقت با استفاده از انواع مختلفی از اسلحه(اسلحه گرم و سلاح های بادی) مورد بررسی قرار می‌گیرد. تيراندازی يکی از رشته های اصيل ايرانی است که در دين مقدس اسلام نيز تاکيدات بسياری بر روی آن شده است. ورزشی مفرح و جذاب که سهم زيادی در توزيع مدالهای آسيايی و جهانی دارد. این ورزش در رده‌ها و رشته‌های مختلف و در سه وضعیت خوابیده، زانو زده و ایستاده برگزار می‌شود.

پیشنهاد می‌شود آدرس باشگاه های پینت بال بجنورد را نیز مشاهده کنید.

فدراسیون جهانی تیراندازی

فدراسیون جهانی تیراندازی(International Shooting Sport Federation) نهاد اصلی اداره کننده و برگزاری مسابقات ورزش تیراندازی در جهان است. این سازمان در سال1907 تأسیس شده و مقر، آن در مونیخ، آلمان است. فدراسیون جهانی تیراندازی مسابقات تیراندازی در بازی‌های المپیک تابستانی و مسابقات قهرمانی تیراندازی جهان را برگزار می‌کند. اولين ریيس فدراسيون جهانی تيراندازی، دکتر کورت هافلر بود. ریيس فعلی فدراسيون جهانی تيراندازی اولکريوو اسکواررانا اهل مکزيک می‌باشد.

فدراسیون تیراندازی ایران

در ايران فدراسيون تيراندازی در سال 1958 ميلادی (1337شمسی) تاسیس شد و اين فدراسيون در طول عمر پنجاه‌سالۀ خود 14 رئيس فدراسيون را به خود ديده است.

همچنین می‌توانید آدرس باشگاه های سوارکاری بجنورد را در اسپرت رزرو ببینید.

ارسال نظر