آدرس باشگاه های تیراندازی اهواز

لیست-آدرس-باشگاه-های-تیراندازی-اهواز
1,832 بازدید
(1) 2٫00
Loading...

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی اهواز و فدراسیون تیراندازی استان را در جدول زیر برای شما علاقمندان این رشته ورزشی قرار داده‌ایم. لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی اهواز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید. لیست آدرس باشگاه های تیراندازی اهواز #  نام باشگاه شماره تماس […]

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی اهواز و فدراسیون تیراندازی استان را در جدول زیر برای شما علاقمندان این رشته ورزشی قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های تیراندازی اهواز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی اهواز

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 هیات تیراندازی استان خوزستان 06135535088 اهواز، فلکه خیابان پیروزی، مجموعه ورزشی
 2 سالن تیراندازی شبیه ساز فاتح 09168541528 بلوار توحید، محله زیتون کارمندی
 3 باشگاه تیراندازی باکمان اهواز گلستان_گیت بوستان
 4 باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی حفاری اهواز، شهرک نفت، خیابان فروردین، جنب مهدیه ، امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

ورزش تیراندازی جزء ورزشهای کم‌خطر و کم‌آسیب است به شرط آنکه در آن ایمنی را رعایت کنیم .تنها اصل تیراندازی که برای به دست گرفتن سلاح، یادگیری و رعایت آن کاملاً ضروری است، اصل ایمنی می‌باشد.

ورزش تیراندازی(Shooting sport) یک ورزش رقابتی است که در آن، مهارت ورزش‌کاران در سرعت و دقت با استفاده از انواع مختلفی از اسلحه(اسلحه گرم و سلاح های بادی) مورد بررسی قرار می‌گیرد. تير اندازی يکی از رشته‌های اصيل ايرانی است که در دين مقدس اسلام نيز تاکيدات بسياری بر روی آن شده است. ورزشی مفرح و جذاب که سهم زيادی در توزيع مدالهای آسيايی و جهانی دارد. این ورزش در رده‌ها و رشته‌های مختلف و در سه وضعیت خوابیده، زانو زده و ایستاده برگزار می‌شود.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های پینت بال اهواز را در اسپرت رزرو ببینید.

چهار رشته‌ای که فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های تیراندازی به رسمیت می‌شناسد:

1- تفنگ  2_ تفنگ سچمه زنی  3- اهداف متحرک  4-تپانچه

فدراسیون جهانی تیراندازی

فدراسیون جهانی تیراندازی(International Shooting Sport Federation) نهاد اصلی اداره کننده و برگزاری مسابقات ورزش تیراندازی در جهان است. این سازمان در سال1907 تأسیس شده و مقر، آن در مونیخ، آلمان است. فدراسیون جهانی تیراندازی مسابقات تیراندازی در بازی‌های المپیک تابستانی و مسابقات قهرمانی تیراندازی جهان را برگزار می‌کند. اولين ریيس فدراسيون جهانی تيراندازی، دکتر کورت هافلر بود. رئيس فعلی فدراسيون جهانی تيراندازی اولکريوو اسکواررانا اهل مکزيک می‌باشد.

فدراسیون تیراندازی ایران

در ايران فدراسيون تير اندازی در سال 1958 تاسیس شد و اين فدراسيون در طول عمر پنجاه‌ساله‌ی خود 14 رئيس فدراسيون را به خود ديده است.

ارسال نظر