لیست آدرس باشگاه های تنیس کرمان

لیست آدرس باشگاه های تنیس کرمان
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4/5 - (4 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های تنیس کرمان و زمین تنیس کرمان درج شده است. شما علاقه‌مندان به ورزش تنیس می‌توانید باشگاه های تنیس کرمان و زمین تنیس کرمان و همچنین مراکز آموزش تنیس در کرمان را به راحتی از لیست زیر انتخاب کنید.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های تنیس کرمان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های تنیس کرمان

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 باشگاه تنیس هتل پارس کرمان
09190270311
کرمان، هتل پارس
2 زمین تنیس اقبال کرمان
03432458080
کرمان،خیابان اقبال

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های تنیس کرمان برای شما سودمند واقع شده باشد.

معرفی ورزش تنیس و گذشته آن :

تنیس در گذشته ورزشی اشرافی بوده و اشراف‌زادگان بریتانیا این ورزش را انجام می‌دادند، از آنجا که این ورزش گران قیمت و تجهیزاتش بسیار گران می‌باشد ولیکن باز هم تعداد زیادی به سمت این ورزش روی آورده‌اند و این ورزش را انجام می‌دهند در گذشته تنیس را تنیس میدانی نامگذاری کرده بودند به جهت اینکه با انواع متخلف آن نظیر تنیس روی میز(پینگ پنگ) اشتباه گرفته نشود. این بازی حول محور یک راکت تنیس و توپ می‌چرخد و بازیکن به صورت انفرادی یا اینکه در قالب تیم به توپ ضربه زده و هدف در این ورزش این است که توپ را از تور وسط زمین به منطقه حریف برسانند.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های بولینگ کرمان را در اسپرت رزرو ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه‌ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر