لیست آدرس باشگاه های بیلیارد کیش

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد کیش
5/5 - (1 امتیاز)

در این جدول همانند دیگر جداول لیست باشگاه ها این بار لیست آدرس باشگاه‌های بیلیارد کیش از جمله سالن بیلیارد، اسنوکر و  ایت بال را قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های بیلیار کیش را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد کیش

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 مجموعه ورزشى مريم 07644421121 سنایی، خیابان دریا
 2 باشگاه ورزشی کیش 07644467253 رودکی
 3 بیلیارد ارم 09364150124
09212691641
هتل ارم
 5 کلوپ بیلیارد شاهین 09122442074 فاز 3 نوبنیاد، مرکز خرید آرین، طبقه 2

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

بازی بیلیارد برخلاف ورزش‌های توپی دیگر دارای توپ‌های زیادی است. بیلیارد ازجمله بازی‌هایی است که در فضایی سرپوشیده و بر روی  یک میز مستطیلی و به همراه گوی‌های که به آن‌ها توپ گفته می‌شود و توسط چوب که با آن به توپ‌های بیلیارد ضربه زده می‌شود انجام می‌شود.

 پیشنهاد می کنیم  آدرس باشگاه های سوارکاری کیش را مشاهده بفرمایید.

بیلیارد ورزشی که از دسته بندی ورزشهای ضربه ای محسوب می شود یعنی شما به یک شیء که معمولا توپ است ضربه می‌زنید و بایستی اهداف خاصی را در پی این ضربه پیگیری کنید. قالب این ورزش در ساده ترین شکل ممکن این است که یک میز مستطیل شکل وجود دارد که در چهارگوشه آن سوراخ هایی تعبیه شده اند که بازیکن بایستی با استفاده از یک چوب به یک یا چند توپ ضربه وارد کند و بصورت غیرمستقیم با ضربه خود توپ ها را وارد سوراخ ها کند.

در سایت اسپرت رزرو  تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم. امیدواریم برای همگان مفید واقع شود.

شما همچنین می‌توانید آدرس باشگاه های بدنسازی کیش  را مشاهده بفرمایید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  1. عارف گفت:

    محیط، میز و چوب های عالی
    رفتار پرسنل عالی