لیست آدرس باشگاه های بیلیارد قم

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد قم
3.9/5 - (7 امتیاز)

ما طبق روال اصلی فعالیت اسپرت رزرو بنا داشتیم لیست آدرس باشگاه های بیلیارد قم  و همچنین سالن ها و مراکز بیلیارد را برای علاقمندان به این رشته قرار دهیم؛ اما با جستجویی ساده متوجه شدیم که هنوز در قم باشگاه بیلیارد معتبری ثبت نشده است.

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد قم

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 رز بولینگ 02532856331 بلوار الغدیر، شهربازی رنگین کمان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم. امیدواریم برای همگان مفید واقع شود.

طبق خبری که در آذرماه 1398 (یعنی یک ماه پیش) دراین باره در وبسایت خبری تابناک هم منتشر شده، هنوز مجوزهای لازم برای راه‌اندازی باشگاه بیلیارد در قم صادر نشده است.

البته همانطور که در گزارش مذکور در وبسایت تابناک هم ذکر شده است، باشگاه های بدون مجوز و زیرزمینی راه اندازی شده اند و فعال هستند.

این بازی برخلاف ورزش‌های توپی دیگر دارای توپ‌های زیادی است. بیلیارد ازجمله بازی‌هایی است که در فضایی سرپوشیده و بر روی میزی مستطیل شکل و به همراه گوی‌های که به آن‌ها توپ گفته می‌شود و توسط چوب که با آن به توپ‌های بیلیارد ضربه زده می‌شود انجام می‌شود.

شما می‌توانید لیست آدرس باشگاه های بولینگ قم را در مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

ارسال نظر