لیست آدرس باشگاه های بیلیارد شاهرود

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد شاهرود
4.7/5 - (3 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بیلیارد شاهرود و سالن های بیلیارد شاهرود و فدراسیون بیلیارد را به همراه شماره تماس آنها برای علاقه مندان به بیلیارد در شهرستان شاهرود قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های بیلیارد شاهرود را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد شاهرود

#  نام باشگاه بیلیارد شماره تماس آدرس
 1 باشگاه تک بیلیارد 02332364052 شاهرود، انتهای خیابان 28 متری، روبروی درمانگاه پاسارگاد
 2 باشگاه بیلیارد توپ سفید 09139140249 شاهرود، مصلی، خیابان تهران، خیابان قدوسی، خیابان مصلی
 3 باشگاه بیلیارد ستارگان شاهرود 02332202370 شهرک بهارستان، بلوار بهاران، مجموعه ورزشی بیژن
 4 بیلیارد توپ و چوب 02332224665 شاهرود، ابتدای خیابان ۲۲ بهمن، جنب کالا پزشکی شایان

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های بیلیارد شاهرود برای شما سودمند واقع شده باشد.

معرفی بازی بیلیارد :

بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبز با ۳ یا ۱۵ گوی و میله‌ای چوبی بازی می‌شود. بیلیارد در ایران با روشی مأخوذ از روسیه بازی می‌شود. هر یک از گوی‌ها را شار (معادل کلمه گوی در زبان روسی) خوانند. تاریخ اختراع بیلیارد معلوم نیست. در فرانسه نوعی بیلیارد در قرن ۱۶ میلادی رواج داشت و پیش از آن هم بازی شبیه آن معمول بود. در انگلستان بیلیارد در زمان شکسپیر رایج بود.

این ورزش در ابتدا در فضای باز انجام می‌شد اما پس از مدتی به مکان‌های سربسته بر روی میز پوشیده از پارچه سبز که شبیه به چمن بود تغییر مکان یافت.

این بازی برخلاف ورزش‌های توپی دیگر دارای توپ‌های زیادی است. بیلیارد بازی ای است که در فضایی سرپوشیده و بر روی میزی مستطیل شکل و به همراه گوی‌های که به آن‌ها توپ گفته می‌شود و توسط چوب که با آن به توپ‌های بیلیارد ضربه زده می‌شود انجام می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید لیست آدرس باشگاه های بیلیارد گرگان را در مجله اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، جهت کمک برای بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه‌ها و کمک رسانی بیشتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید که با اسپرت رزرو، جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود در تماس باشند.

پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر