لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سنندج

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سنندج
5/5 - (2 امتیاز)

در این جدول همانند دیگر جداول لیست باشگاه ها این بار لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سنندج از جمله سالن بیلیارد، اسنوکر و  ایت بال و مراکز بیلیارد سنندج را قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های بیلیارد سنندج را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سنندج

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 سالن بیلیارد پارت
08733287654
خیابان پاسداران، مجتمع هورام، طبقه زیرزمین بیلیارد
 2 باشگاه بیلیارد ماد سنندج
08733285063
بیلیارد

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

بیلیارد ورزشی است که در فضای سر پوشیده با یک میز که رویه آن با پارچه سبز پوشیده شده است بازی می شود، این ورزش در ایران با روشی که از روسیه اتخاذ شده بازی می شود. در بازی بیلیارد بین 3 تا 15 توپ بسته به نوع بازی وجود دارد که این توپ ها را شار می گویند. به طور دقیق نمی شود تاریخ ابداع بیلیارد را حدس زد ولی در قرن 16 میلادی در فرانسه این ورزش دنبال میشده و در انگلستان در زمان شکسپیر بازی بیلیارد رایج بود. این ورزش ابتدا در فضای باز انجام می‌شده است ولی بعدا به فضاهای سرپوشیده و بر روی میز انتقال یافته و در آنجا دنبال می‌شود.

همچنین می توانید لیست باشگاه های پینت بال سنندج را در اسپرت رزرو ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر