لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سمنان

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سمنان
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
5/5 - (1 امتیاز)

در این جدول همانند دیگر جداول لیست باشگاه ها این بار لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سمنان از جمله سالن بیلیارد، اسنوکر و  ایت بال، دارت و مراکز بیلیارد سمنان را قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های بیلیارد سمنان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سمنان

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 باشگاه ورزشی آگرین 02333321953
09372934204
بلوار مولوی، روبروی شیرینی سرای آیدین، جنب بانک سامان
 2 مجموعه ورزشی حجاب 02333449061 میدان امام علی
 3 باشگاه بیلیارد شار 09367133886 بلوار قائم، خیابان دانشگاه، انتهای بست دانش، طبقه فوقانی بانک ملت

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

بیلیارد بازی ای است که در فضایی سرپوشیده و بر روی میزی مستطیل شکل و به همراه گوی‌های که به آن‌ها توپ گفته می‌شود و توسط چوب که با آن به توپ‌های بیلیارد ضربه زده می‌شود انجام می‌شود

این ورزش در سال ۱۳۸۰ و با تأسیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران رسمیت پیدا کرد و چند سالی است که در ایران به صورت همگانی درآمده است.

پیشنهاد می‌شود لیست آدرس باشگاه های بدنسازی سمنان  را نیز مشاهده بفرمایید.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سمنان برای شما سومند واقع شده باشد. این بازی برخلاف ورزش‌های توپی دیگر دارای توپ‌های زیادی است. بیلیارد ازجمله بازی‌هایی است که در فضایی سرپوشیده و بر روی میزی مستطیل شکل و به همراه گوی‌های که به آن‌ها توپ گفته می‌شود و توسط چوب که با آن به توپ‌های بیلیارد ضربه زده می‌شود انجام می‌شود.

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم. امیدواریم برای همگان مفید واقع شود.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

ارسال نظر