لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بیرجند

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بیرجند
تبلیغات خرید عمده عطر بهین عطر
4.4/5 - (5 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بیرجند از جمله سالن بیلیارد، اسنوکر و  ایت بال ومراکز بیلیارد بیرجند را قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های بیلیارد بیرجند را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

 لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بیرجند

 #  نام باشگاه بیلیارد شماره تماس آدرس توضیحات
1 باشگاه بیلیارد امیر
05632210391
میدان امام علی، جنب بانک ملی مرکزی بیلیارد
2 کاسپین خیابان جماران، نبش خیابان نیایش بیلیارد

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

بیلیارد یک ورزش در فضای سرپوشیده است و از سال 1380 در ایران فدراسیون بولینگ و بیلیارد شکل گرفت و ورزشکاران در این رشته مورد حمایت فدراسیون قرار گرفته اند و در تورنمنت های داخلی و بین المللی شرکت می‌کنند . ورزش بیلیارد تنوع زیادی دارد و این تنوع بر پایه استفاده از تعداد و انواع مختلف توپ های این ورزش می باشد. این ورزش قبلا در فضای آزاد و در چمن بازی می شد ولی به مرور زمان به فضای سرپوشیده کشیده شد و بر روی میز با پوششی از پارچه سبز چمنی به عنوان زمین بازی انجام شد. بازیکن بیلیارد توسط چوبی که دارد به توپ ها ضربه میزند و بر اساس قوانین بازی و تعداد و نوع توپ هایی که توانسته در سوراخ جای دهد امتیاز کسب می کند.

همچنین شما عزیزان می توانید لیست آدرس باشگاه های اسکیت بیرجند را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر