لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بوشهر

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بوشهر
4.7/5 - (3 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بوشهر از جمله سالن بیلیارد، اسنوکر و  ایت بال  و مراکز بیلیارد بوشهر را قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های بیلیارد بوشهر را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بوشهر

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 باشگاه بیلیارد کاپ 09223117659 خیابان چمران، روبرو دانشگاه پیام نور، طبقه فوقانی نمایشگاه اتومبیل اطلس
2 باشگاه بیلیارد پارس 09388419026 ساحلی، پارک مادر، باشگاه بیلیارد پارس

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بوشهر برای شما سودمند واقع شده باشد

بیلیارد در سال 1380 در ایران به طور رسمی صاحب فدراسیون شد و زیر نظر فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران فعالیتی را که از گذشته داشت ادامه داد. این ورزش در فضای سرپوشیده و روی یک میز برگزار می شود و دارای توپ های مختلفی است که تعداد و تنوع این توپ ها در بازی مدل و سبک بازی را نیز تغییر می دهند و به همین دلیل زیر رشته های بیلیارد بستگی به تعداد توپ هایی دارد که در بازی استفاده می شود. در گذشته ورزش بیلیارد در فضای باز و روی زمین بازی میشد، اما به مرور زمان این بازی در فضای بسته و روی میز اجرا میشود.

همچنین می توانید آدرس باشگاه های پینت بال بوشهر را در اسپرت رزرو ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر