لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد

لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد
4.1/5 - (33 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد و فدراسیون بوکس را به همراه شماره تماس آنها برای علاقه‌مندان به بوکس در شهر تهران قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد

#  نام باشگاه بوکس شماره تماس آدرس
 1 باشکاه بوکس رهپویان راستی مشرق مشهد 05136088112 مشهد، فلکه پارک به طرف بلوار سجاد، نبش خیابان جامی
 2 باشگاه بوکس نیکان مشرق مشهد 05136076268 مشهد، فرامرز عباسی، بین شهید عباسی 6 و 8

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد برای شما سودمند واقع شده باشد.

بوکس و سطوح آن :

بوکس یکی از رشته های ورزشی ست که دو نفر به وسیله مشت در دو سطح حرفه ای و آماتور با هم مبارزه می‌کنند. این ورزش قدمت تاریخی طولانی داشته و به یونان باستان بازمی‌گردد. ولیکن خاستگاه بوکس مدرن در آمریکا می‌باشد. و یکی از قوی ترین و کارآمدترین رشته های ورزشی است .

شما می توانید لیست آدرس باشگاه های کیک بوکسینگ مشهد را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

در ورزش بوکس نیروی بدنی و استفاده از تکنیک دارای اهمیت بسیاری است و به جهت طبیعت خاص این ورزش ، افرادی که دارای عادتهای روانی جنگجویی و مبارزه طلبی می باشند به آن روی می‌آورند . در این ورزش شهامت و قدرت زیاد مورد نیاز است و تکنیهای آن شامل عملکردهای سریع و عکس العملهای فعال می‌باشد.
ورزش بوکس در راند های 3 دقیقه ای و با کنترل دقیق داور وسط در داخل رینگ انجام می‌شود . هدف طرفین مبارزه گرفتن امتیاز بوسیله وارد کردن ضربات و به زانو درآوردن حریف می‌باشد . امتیاز به ضربات کوبنده ای تعلق می‌گیرد که با مشت بسته بوسیله هر کدام از دستها به طرفین سر، صورت و یا تنه در بالای کمر اصابت نماید.

محل مسابقات بوکس سکوی مشت زنی یا رینگ نام دارد، که محوطه ای چهارگوش است. سکویی که با ارتفاع یک متر از زمین فاصله دارد و اطراف آن با چند ردیف طناب موازی محصور شده است.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های کاراته مشهد را ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  1. حبیب الله گفت:

    میخام ثبت نام کنم میشه یه راهنمایی کنید

  2. نغمه گفت:

    این باشگاه های بوکس برای بانوان هم هستن یا نه

  3. مجید گفت:

    میخوام ثبت نام کنم انشالا برا جهانیش