لیست آدرس باشگاه های بولینگ کیش

لیست آدرس باشگاه های بولینگ کیش
4.5/5 - (2 امتیاز)

در این جدول لیست کامل آدرس باشگاه های بولینگ کیش را به همراه شماره تماس سالن های بولینگ کیش و فدراسیون بولینگ کیش جهت راهنمایی و دسترسی سریعتر قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های بولینگ کیش را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بولینگ کیش

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 بولینگ مریم کیش 07644421121 خیابان سنایی، بلوار دریا

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

یکی دیگر از تفریحات مهیج جزیره زیبای کیش در سواحل نیلگون خلیج فارس، بولینگ کیش است.

سالن بولينگ مجموعه ورزشى مريم، جديدترين و مجهزترين بولينگ ايران، داراى 16 خط بولينگ ديجيتالى مطابق با استاندارد حرفه اى بين المللى است. این سالن مجهز به نور پردازى Black Light مى باشد.

پیشنهاد می‌شود لیست آدرس باشگاه های پینت بال کیش را نیز مشاهده نمایید.

ورزش بولینگ امروزه بین جوانان زیادی علاقه مندان بسیاری دارد. این ورزش تجهیزات مورد نظر خود را نیاز دارد تا بازیکن بتواند به این ورزش بپردازد این تجهیزات از قبیل کفش بولینگ می باشد که در دو نوع آماتور و حرفه‌ای موجود است این کفش باعث می شود تا بازیکن هنگام ضربه زدن بتواند تعادل خویش را حفظ کند. زمین نخورد همچنین بتواند توپ را درست در لاین بولینگ پرتاب کند. از دیگر تجهیزات مورد استفاده توپ بولینگ می باشد که بین 6 تا 16 پوند وزن دارد و هر پوند معادل 450 گرم است.

همچنین شما عزیران می‌توانید لیست آدرس اتاق های فرار کیش را در مجله اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر