لیست آدرس باشگاه های بولینگ شیراز

لیست آدرس باشگاه های بولینگ شیراز
تبلیغات خرید عمده عطر بهین عطر
4.7/5 - (3 امتیاز)

در این جدول لیست کامل آدرس باشگاه های بولینگ شیراز را به همراه شماره تماس سالن های بولینگ شیراز و فدراسیون بولینگ شیراز جهت راهنمایی و دسترسی سریعتر قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های بولینگ شیراز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بولینگ شیراز

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 سالن بولینگ مجتمع خلیج فارس 07136667060 ورودی شهر جدید صدرا، مجتمع خلیج فارس

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های بولینگ شیراز برای شما سودمند و مفید واقع شده باشد.

بولینگ از گذشته تاکنون :

بولینگ ورزشی است که در آن باید بازیکنان به وسیله توپی که در دست دارند توسط لاینی که مرتبط به پین ها می شود توپ را به سمت پین ها پرتاب کرده و آن ها را مورد ضربه زدن قرار می دهند. این بازی در دانمارک توسط توپ گرد سنگی از فاصله 60 پایی یا همان بیست متری به سمت هدف های سنگی به جای پین برگزار می شد که قانون 60 پایی همان اصل اول بولینگ در قوانین دنیای امروز است. بولینگ در گذشته هم بسیار محبوب بوده و در 5200 سال قبل از میلاد مسیح در مصر پادشان مصری آن را بازی می‌کردند. در این ورزش توپ هایی با وزن مختلف وجود دارد و بین 6 تا 16 پوند انواع آن وزن دارند. (هر پوند برابر است با 453 گرم.)

شما می توانید لیست آدرس باشگاه های پینگ پنگ شیراز در اسپرت رزرو  مشاهده نمایید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند. پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  1. امیرم گفت:

    با سلام
    شیراز سالنهای بولینگ مجتمع نگین فارس – بولینگ مجتمع ستاره فارس – بولینگ مجتمع زیتون رو هم دارد .