لیست آدرس باشگاه های بولینگ شاهرود

لیست آدرس باشگاه های بولینگ شاهرود
5/5 - (2 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بولینگ شاهرود و فدراسیون بولینگ را به همراه شماره تماس آنها برای علاقه‌مندان به بولینگ در شهرستان شاهرود قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های بولینگ شاهرود را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بولینگ شاهرود

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 بولینگ سرزمین کوکولند 02332393001 شاهرود، ميدان 7 تير، جاده كارخانه قند، مجتمع تفریحی رضائی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های بولینگ شاهرود برای شما سومند واقع شده باشد.

معرفی بولینگ :

ورزش بولینگ کفش های مخصوص به خود را دارد. این کفش ها به دلیل اینکه ورزشکار روی لاین بولینگ سر نخورد کفی های مخصوص به خود را دارد و در مدل های حرفه ای این کفش ها می شود کفی را بعد از خراب شدن تعویض کرد.

در باشگاه های بولینگ ورزشکاران اجازه استفاده از کفش های معمولی خود را ندارند چرا که باعث می شود کف لاین کثیف و باعث تخریب لاین شود.کفش های بولینگ از مبلغ 15000 هزار تومان در مدل های آماتوری و کفش های حرفه ای بین 80 هزار تومان تا 300 هزار تومان قیمت دارند و برای اجاره ساعتی یک جفش کفش نیز مبلغی را از بازیکن بولینگ میگیرند.

همچنین شما می توانید لیست آدرس باشگاه های بولینگ اصفهان را در اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر