لیست آدرس باشگاه های بدنسازی سبزوار

لیست آدرس باشگاه های بدنسازی سبزوار
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4/5 - (3 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بدنسازی سبزوار مانند: پرورش اندام، آمادگی جسمانی، ایروبیک، زومبا، پیلاتس، فیتنس و دیگر ورزش های موجود در باشگاه های ورزشی قرار داده شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های بدنسازی سبزوار را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های بدنسازی سبزوار

#  نام باشگاه بدنسازی تماس آدرس باشگاه
1 دفاع شخصی استاد سنائی 09151731405 بلوار پاسداران، مجموعه ورزشی سالن 9 دی، دفاع شخصی سنائی پور
2 باشگاه ورزشی پرواز
05144652936
خیابان طالقانی، روبرو مرکز بهداشت، جنب قنادی سلطانی
3 باشگاه بدنسازی پولاد 05144225467 خیابان دکتر غنی، جنب مجتمع پزشکان امین
4 باشگاه سبلان 09159705504 خیابان 24 متری انقلاب، جنب کتابخانه ناوی

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

همچنین شما عزیزان می‌توانید آدرس باشگاه های رزمی سبزوار  را  در اسپرت رزرو مشاهده فرمایید.

معنی واژه بدنسازی:

معنی دقیق واژه بدنسازی «ساختن و رشد بدن از طریق تمرین و رژیم غذایی» است. حالا زمانی که به دنیای بدنسازی حرفه‌ای قدم بنهیم، معنی این واژه به «ساختن و رشد بدن به هدف مسابقه دادن» تغییر می‌کند. دو معنی خیلی متفاوت، اما با پایه و اساس یکسان. جفتشان با ساختن قدرت عضلانی، بدنشان را می‌سازند، و هر دو هم بدنساز به حساب می‌آیند.

اولین راه برای بهبود و ساختن بدن شما، اسمش «تمرین با وزنه» است، که به نام تمرین‌های قدرتی نیز شناخته می‌شود. به زبان خودمانی، این نوع تمرین، باعث بوجود آمدن پارگی‌های خیلی خیلی ریزی در عضلات شما می‌شود که ما بدنسازها از آنها به نام میکرو تروما یاد می‌کنیم. و فرایند ترمیم و بازسازی همین پارگی‌های ریز است که سرآغاز رشد عضلانی را فراهم می‌سازد.

هرچه تحمل عضلات ما در برابر این پارگی‌ها بیشتر شود، سایز عضلات هم بزرگ‌تر خواهد شد. افزایش این پارگی‌های خفیف با هدف پرورش عضلات در بدنسازی، هیپرتروفی نامیده می‌شود. این اتفاق، همان زمانی که یک تمرین را در چند ست، چندین بار تکرار می‌کنید شروع می‌شود، چرا که عضلات شما مجبور می‌شوند وزنی بیشتر از آنچه همیشه تحمل می‌کرده‌اند را حرکت دهند.

ارسال نظر